Muži si poradili s Břeclaví

Až ve druhém poločase zápasu 23. kola MSFL zlomili hraničtí fotbalisté houževnatý odpor nováčka z Břeclavi a dvěma brankami rozhodli o svém vítězství.

SK Hranice – MSK Břeclav
2 : 0 (0 : 0)

Branky: 60. Michálek (PK), 61. Bosák.
ŽK: Bosák, Vaculín, Pulkert-Novák, VajbarČK: 62. Novák. Rozhodčí:Černý-Teplý, Páral. Delegát: Juránek Diváků: 155.
Sestava SK: Štěpán – Segeťa, Vaculín, Michálek, Pekný – Žmolík, Machač, Bosák (88. Maňák), Kufa-Stryk (56. Dostál), Navrátil (80. Pulkert). Trenér: Marián Bedrich.

V první půli hráli hosté nepříjemný presing, byli agresivnější a náš tým se proti této hře nemohl prosadit. Až po přestávce začali domácí více kombinovat a v rozmezí dvou minut vstřelili dvě branky. Hosté dohrávali oslabeni o vyloučeného hráče a na zkorigování výsledku už neměli sílu.
Trenér SK Bedrich nám k zápasu řekl:
"V první půlce jsme nehráli moc dobře, chyběla mezihra, hráči byli zaskočeni agresivitou soupeře a jako by se báli hrát nakopávali míče dopředu. Ve druhé půlce jsme konečně začali kombinovat, soupeři navíc docházeli síly a během dvou minut jsme je nachytali a o tom to je. Soupeř byl kvalitní a je to super, že máme další tři body."

Další výsledky 3. kola:
Třinec - Vítkovice B 2:1, D. Benešov - Bystřice p/H 4:1, Jakubčovice - Jihlava B 3:0, Uničov - Slovácko 1:0, Zlín B - Kohoutovice 1:0, Znojmo - Ostrava B 3:3, Bystrc - Lipová 0:3.