20. srpen 2007, (rž)
Mladší žáci A v přípravě dvakrát vyhráli
V sobotu 11. a v pondělí 13. srpna sehráli mladší žáci A SK Hranice dvě přípravná utkání před novým soutěžním ročníkem.
20. srpen 2007, (viki)
Muži těsně prohráli v Rýmařově
V 1. kole Divize, sk. E prohráli naši fotbalisté 4:3, když už prohrávali 4:0. Probuzení bohužel přišlo pozdě a tak hosté odjíždějí bez bodu.

Rýmařov - SK Hranice 4:3 (3:0)

7. srpen 2007
Mladší žáci A prohráli s Hlučínem a vyhráli v Novém Jičíně
V sobotu 4. a pondělí 6. srpna sehráli mladší žáci A SK Hranice dvě přípravná utkání před novým soutěžním ročníkem.
3. srpen 2007
Mladší žáci A vysoko zvítězili
V sobotu 28. 7. odehráli mladší žáci A SK Hranice první přípravné utkání před novým soutěžním ročníkem. Na krásném hřišti v Jakubčovicích jim bylo soupeřem domácí mužstvo. Hraničtí chlapci po týdenní hrubé přípravě okusili poprvé míč a hlavně v první půli to bylo znát.
Mladší žácí B ukončili úspěšnou sezónu
2. srpen 2007, rž, foto: Jiří Chovanec
V sobotu 23.6. zakončilo mužstvo mladších žáků SK Hranice B (hráči nar. v roce 1995 a 1996) úspěšný soutěžní ročník 2006-2007, povedeným přátelským turnajem starších žáků v Hustopečích.
20. červen 2007
Starší přípravka A druhá po pokutových kopech
Starší přípravka A SK Hranice se zůčastnila mezinárodního turnaje v kopané ve Vsetíně.
Mladší žáci B zvítězili po šesté v řadě
V neděli 17. června zajížděli mladší žáci SK Hranice „B“ k poslednímu mistrovskému utkání na hřiště Sok. Černovír. Domácí mužstvo, které se nachází na jedenáctém místě tabulky, se pro naše kluky stalo lehkým soustem.
14. červen 2007
Mladší žáci B pálili šance
V neděli 10. června odehráli mladší žáci B poslední mistrovské utkání na domácí půdě. Soupeřem jim byl FK Nové Sady, který figuroval na 11. místě tabulky.
Muži v oslabení prohráli
7. červen 2007
Náš tým odehrál zápas posledního kola již tuto středu s rezervou Tescomy Zlín na stadionu v Luhačovicích. Hrstka asi 70 diváků viděla za mírného deště poměrně vyrovnaný zápas v němž šťastnější domácí zvítězili zejména zásluhou dobrého výkonu v prvním poločase, ve kterém se jim podařilo získat dvoubrankové vedení.

FC Tescoma Zlín B – SK Hranice
2 : 1 (2 : 0)

6. červen 2007
Mladší žáci B zvítězili v Opatovicích
V neděli 3. června se mladší žáci B SK Hranice utkali v přímém souboji o třetí příčku Krajského přeboru s mužstvem FKM Opatovice-Všechovice.
Další stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48