[CNW:Counter]

Nervy až do konce

SK Hranice – Fotbal Třinec
1 : 0 (1 : 0)

V zápase 28. kola MSFL zvítězili naši fotbalisté nad Třincem tím nejtěsnějším rozdílem. Rozdíl skóre však mohl být výraznější, kdyby hráči v první půli proměnili některé šance, po vyloučení Janoviaka v 65. minutě se však domácí museli až do konce utkání o výsledek strachovat.
Branka: 20. Málek. ŽK: Mazouch, Stryk, Pulkert – Szmek, Mentrok. ČK: 65. Janoviak. Rozhodčí: Mikel – Pochylý, Pustějovský. Delegát: Kubalák. Diváků: 100.
Sestava SK: Kovalík – Dadák, Jašíček, Vaculín, Richter – Pulkert (90. Segeťa), Machač, Mazouch (73. Kufa), Málek – Janoviak, Stryk (81. Pekný). Trenér: Oldřich Machala.

Domácí byli od začátku zápasu výrazně lepší, vytvořili si několik slibných příležitostí a jednu z nich ve 20. minutě proměnil Málek ve vedoucí branku Hranic. Domácí byli i nadále aktivnější, ale další příležitosti už neproměnili. I v úvodu druhé půle byl náš tým aktivnější, v 65. minutě ale přišel o vyloučeného Janoviaka. Hosté převzali otěže zápasu, vytvořili si tlak a dvě vyložené šance, naštěstí pro domácí nedokázali žádnou z nich využít. V závěru zápasu se hra vyrovnala a Hraničtí vítězství bez větších problémů udrželi.
Trenér Machala nám k zápasu řekl:
“V prvním poločase jsme byli výrazně lepší, vypracovali jsme si šance a mohli jsme vstřelit víc než ten jeden gól. Po vyloučení Janoviaka nás Třinec zatlačil, vytvořili si dvě vyložené šance, které naštěstí neproměnil. Kluci velmi dobře bránili, jsem rád, že jsme porazili kvalitního soupeře.“

Další výsledky 28. kola:
Kohoutovice – Bystrc 0:0, Vítkovice B - Bystřice p. H. 1:1, Hlučín - HFK Olomouc 2:2, Uničov - Znojmo 2:1, Zlín B - Ostrava B 1:0, Lipová - Slovácko 3:2, Benešov - Poštorná 7:1 - nedohráno.