SK Hranice – Karviná 2:1 (1:0)
Branky: Sekyra, Bušina
ŽK: Malota
Sestava: Malota – J. Rebenda, Bagar, Kolman (68. L. Bočan), Pavelka - Sekyra, Mizera, Bušina, Pulkert - Zavadil (46. Staněk), Vašek (68. Hodis)
Za tropického počasí se odehrával vyrovnaný zápas. Domácí šli hned v úvodu do vedení, ale hosté měli po prvním poločasu mírnou územní převahu. Domácí zaměstnávali hostující obranu spíše z brejků a standardních situací. Po poločase se hra vyrovnala. Domácí však vyrobili hrubou chybu v obraně a hostům se podařilo vyrovnat a poté na chvíli domácí zatlačili. Ti se však vzchopili, vytvořili si šance z nichž jednu proměnili. Hosté v závěru zkusili domácí přitlačit, ale ti si výsledek pohlídali a zaslouženě zvítězili.

Mladší dorost – MSDD
SK Hranice – Karviná 2:2 (1:1)
Branky: Marszalek a Perutka
První jarní bodová ztráta, zaviněná nesoustředěným výkonem v koncovce.

Starší žáci A – MSŽL
SK Hranice – ŠSK IRP Bílovec 1:1 (1:1)

MFK Karviná – SK Hranice 0:3 (0:0)
Branky: Simon 2, Kundrát
Sestava: Průcha, Smolík, Horák, Majkus, Cvešper – Žoch, Vavřík, Adámek, Kuchař – Simon, Kundrát
Trenéři: M. Takáč, V. Kuchař
V utkání o postup naši fotbalisté jasně dominovali a byli po celý čas lepším mužstvem. Jistá obrana nepustila Karvinou do žádné gólové akce a naopak útočníci se během prvního poločasu několikrát slibně dostali do vápna soupeře, jenže chybělo trošku štěstí a hlavně finální přihrávka. To vše přišlo až po přestávce, kdy záloha ve složení Adámek, Kuchař, Vavřík a Žoch zásobovala útočníky Simona s Kundrátem perfektními míči a ti toho náležitě využili. Nejprve se dvakrát prosadil Simon a skóre uzavřel krásným lobem Kundrát. Hraničtí jsou dvě kola před koncem krůček od vysněného cíle. Za příkladný přístup k důležitému zápasu zaslouží všichni hráči pochvalu.

Mladší žáci A – MSŽL
SK Hranice – ŠSK IRP Bílovec 3:0 (1:0)
Branky: Rolinc 2, Pecha 1
Sestava: Voharek – Malý (43. Dostál), Spišiak (31. Smolár), Ticháček, Sencovici – Pecha, Orava, Chrastina, Hanák – Rolinc, Bača (40. Janáček – 59. Bubeník)

MFK Karviná – SK Hranice 2:5 (0:4)
Branky: Hanák 2, Rolinc 2, Orava 1
Sestava: Lasík – Janek (31. Malý), Spišiak, Ticháček (48. Bubeník), Dostál (31. Sencovici) – Smolár (31. Bača), Orava, Chrastina (31. Páleník), Hanák – Pecha, Rolinc
Hráči Hranic získali plný počet bodů a dokázali si udržet 3.místo v soutěži.
Trenér: Kuzniarský

Starší žáci B – krajský přebor
SK Hranice B – FKM Přerov B 0:6 (0:2)
Sestava: Magrla (36. Matůšů) - Kušner, Jemelík, Blaho – Novosad, Vavřík (Czyz), Horák (Kostka), Hlavica (P. Cvešper), Schmidt – Mynář (Pecha), I. Cvešper
Soupeř měl územní převahu v úvodu utkání. V době, kdy začali mít více ze hry domácí, tak inkasovali takřka z autové čáry podél. branky. Vzápětí hosté zvýšili na 2:0 po hrubé chybě a ztrátě míče uprostřed pole. V následujících minutách však Hraničtí přidali avšak nebyli schopni se trefit ani do prázdné branky a to se pak těžko vyhrává.