Po dobrém začátku přišla pohroma

1.SC Znojmo – SK Hranice
5 : 2 (2 : 1)

Nešťastné utkání odehráli naši fotbalisté ve Znojmě.
Výborný vstup do utkání 27. kola MSFL měli ve Znojmě hraničtí fotbalisté, kteří už od 4. minuty vedli zásluhou Stryka. Branka je však natolik uspokojila, že přenechali iniciativu domácím, kteří stihli do poločasu skóre otočit a po přestávce přidat díky děravé obraně hostí další tři branky. Až v samotném závěru Janoviak pohotovou střelou zkorigoval hrozivý výsledek.

Branky: 11. Třasoň, 44. Jonov, 58. Doubek, 72. Minarech, 86. Kováč – 4. Pulkert, 90. Janoviak.ŽK: Hazucha – Kufa, Machač. Rozhodčí: L. Boček – Vysloužil, Vl. Boček. Delegát: Žilkaa. Diváků: 110.
Sestava SK: Kovalík – Dadák, Jašíček, Machač, Richter – Pulkert, Kufa (80. Pekný), Mazouch, Málek – Janoviak, Vaculín (68. Stryk). Trenér: Oldřich Machala.

Trenér Machala nám k zápasu řekl:
“Dobře jsme začali, ale nedokázali převahu využít. Po poločase jsme mohli vést minimálně o dvě branky, ale místo toho jsme po hrubých chybách inkasovali. ve druhém poločase soupeř potrestal další naše chyby v obraně.“

Další výsledky 27. kola:
Třinec - Lipová 1:1, Bystřice p. H. - Zlín B 3:2, Poštorná - Hlučín 1:4, HFK Olomouc - Uničov 3:0, Ostrava B - Kohoutovice 1:2, Slovácko B - Vítkovice B 1:2, Bystrc - Dolní Benešov 1:1.