Výsledky víkendových zápasů mládežnických týmů:
VP Frýdek Místek B – SK Hranice 2:0 (0:0)
Pumprla – Pavelka, Kolman, Bagar, Ohnůtek – Hodis (76. T. Rebenda), Mizera, Bušina, Rebenda – Sekyra, Vašek (70. Zavadil)

VP Frýdek Místek B – SK Hranice 0:1 (0:1)
Branka:
Pančochář
Sestava: Křupala – Herman, Bagar, Jeřábek, Biskup – Smolka, Král, Rebenda, Pančochář – Marszalek, Zavadil. Střídali: Sucháček, Kalich, Ráček
V dalším mistrovském utkání jsme za úmorného vedra sehráli jedno z nejtěžších jarních utkání. V první půli jsme měli jasnou převahu, ale z nabízených šancí jsme využili jen jednu, když po krásném úniku Marszalka a následném centru nejvýše vyskočil Pančochář a dostal nás do vedení. V druhém poločase začal do hry hodně "zasahovat" rozhodčí, jeho verdikty byly místy až komické. My jsme se ale soustředili jen na hru a to se nám vyplatilo. Celé mužstvo zabojovalo, pochvalu si zaslouží zvláště brankář Křupala, který velkou měrou přispěl k tomu, že jsme si odvezli tři cenné body za vítězství. To je o to cennější, že je na jaře již deváté v řadě.

Starší žáci A – MSŽL
SK Hranice – FC Frýdek Místek 3:2 (0:0)
Branky:
Radim Kundrát 3
Sestava: brankář Průcha, Smolík, Horák, Majkus, Menyhard, Adámek (Doležal), Kuchař, Vavřík, Žoch, Simon (Cvešpr), Kundrát (Rolinc) (Mynář). Trenér: Vlastimil Kuchař, Miroslav Takáč
Domácí hráči po nevýrazném prvním poločase, který skončil 0:0 svou houževnatostí porazili silný celek Frýdku-Místku 3:2. Góly střelil po výborném výkonu Radim Kundrát. Pochvalu ale zaslouží celý tým.

Mladší žáci A - MSŽL
SK Hranice – FC Frýdek Místek 1:0 (0:0)
Branka:
Tomáš Chrastina
Sestava: Voharek, Malý, Rebenda, Ticháček, Sencovici – Dostál (31. Smolár), Chrastina, Pecha, Hanák – Bača (39. Janáček), Rolinc
Další mistrovský zápas na domácím hřišti odehráli žáci Hranic s Frýdkem-Místkem. Za velkého vedra, po utrápeném výkonu porazili svého soupeře a získali další body.

Starší žáci B - KP
LeRK Prostějov B – SK Hranice B 1:1 (0:0)
Branka SK:
Horák
Sestava: Matůšů – Kušner, Jemelík, Blaho – Novosad, Hlavica, Horák, Menyhard, P. Cvešper (36. Schmidt) – Mynář, I. Cvešper
V utkání krajského přeboru žáků byli Hranice lepším týmem a zejména v závěru utkání měli drtivou převahu, kterou však nevyjádřili brankově. V 1. poločase z jejich strany nebyl výkon až tak kvalitní, chybělo větší nasazení.
Ve 2. poločase se však hra zpřesnila, opět zahráli dobře krajní záložníci a rovněž pomohlo nasazení Schmidta do středu zálohy, čímž se hra stala plynulejší s lepší kombinací. Škoda jen neproměnění i nejvyloženějších šancí. Avšak nutno říct, že tým Prostějova je dobrým měřítkem naší výkonnosti a výkon našeho týmu je příslibem do budoucna.

Mladší žáci B – krajský přebor
LeRK Prostějov B – SK Hranice B 0:1
Branka SK:
Kus 1
Sestava: Vašinka, Rýpar, Kus, Poláček, Grygar, Malaník, R. Hladík, J. Hladík, Lukeš, Žabíček, Jambor, Sao Link, Bayer, Babinčák
V sobotu se naši mladí fotbalisté utkali s hráči LeRKu Prostějov, které nakonec po velkém trápení porazili 1:0.
Byli jsme po celý zápas fotbalovějším mužstvem, ale chyběla přesná přihrávka. Je třeba pochválit brankáře Vašinku, který mužstvo podržel.