Další krok k záchraně

Naši fotbalisté udělali v sobotu v Poštorné další důležitý krok k záchraně v Moravskoslezské lize. V zápase "o šest bodů" sice nepodali optimální výkon, ale v době, kdy domácí mohli rozhodnout zápas ve svůj prospěch, podnikli naši rychlý výpad do rozhozené obrany domácích a kapitán týmu Hupka rozhodl o tom, že důležité body poputují do Hranic.

SK Tatran Poštorná – SK Hranice
1 : 2 (0 : 0)

Branky: 60. Diviš - 58. Mazouch, 88. Hupka. .ŽK: Maniatis. ČK: 57 Novák. Rozhodčí: Chramcov – Pochylý, Hulcký. Delegát: Laca. Diváků: 150.
Sestava SK: Kovalík – Dadák, Jašíček, Hupka, Richter – Mazouch, Machač (58. Kufa), Málek, Pekný (85. Koudelný) – Pulkert, Stryk (83. Segeta). Trenér: Oldřich Machala.

Domácí měli celý úvodní poločas mírnou převahu, kterou však nedokázali využít, Ve druhé půli se Hranice zlepšily a v 58. minutě dostali možnost kopat penaltu. Mazouch ji na podruhé proměnil. Jenomže radost našich hráčů netrvala dlouho, domácí hned z protiútoku srovnali a poté byli až do konce zápasu aktivnější Vytvořené šance však nedokázali proměnit, naopak po jednom z rychlých brejků Hupka rozhodl o vítězství hostů.

Trenér Machala nám k zápasu řekl:
“Byl to pro nás strašně důležitý zápas. Hrálo se prakticky o šest bodů. Mužstvo nepředvedlo nijak oslnivý výkon, ale v závěru se nám podařilo strhnout vítězství na naši stranu a odvézt si z Poštorné tři velmi cenné body. “

Další výsledky 25. kola:
Třinec - Zlín B 1:4, Bystřice p. H.- Kohoutovice 1:0, D. Benešov - Hlučín 1:3, HFK Olomouc - Lipová 3:0, Vítkovice B 1:0, Bystrc - Uničov 1:2, Slovácko B - Ostrava B 0:5.