Zveřejňujeme výsledky víkendových zápasů mládežnických týmů:

Dolní Benešov – SK Hranice 2:3 (1:0)
Branky:
Král, Pančochář a Staněk 1
Sestava: Poštulka – Herman, Bagar, Král, Biskup, Smolka, Rebenda, Sucháček, Pančochář – Staněk, Zavadil. Střídali: Kalich, Ráček, Perutka
V dalším zápase jsme nastoupili proti sousedovi v tabulce, čekalo nás těžké utkání. Domácí si také v první půli vytvořili více šancí a po zásluze v poločase vedli 1:0. Naše mužstvo nehrálo podle představ trenérů, kteří museli v kabině zvýšit hlas. Domluva pomohla, ve druhé půli už jsme předváděli výkon, který nám napomohl výsledek obrátit a po zásluze jsme si odvezli všechny body, byť jsme ještě některé vyložené šance nevyužili.

Starší žáci A - MSŽL
SK Hranice – SK Olomouc 0:3 (0:2)
Za nepříznivého počasí naši hráči prohráli proti fotbalově vyspělejšímu mužstvu.

Sestava:
Matůšů (Kušner) - Novosad, Blaho, Jemelík, I. Cvešper, P. Cvešper, Horák, Kozák, Adámek, Doležel, Dostál, Hlavica, Pecha
Naši hráči sehráli po delší době kvalitní zápas, dařila se souhra, všechny posty si splnily své úkoly, jen mrzí, že se nepodařilo vstřelit vítězný gól.

Mladší žáci B - KP
HFK Olomouc – SK Hranice B 0:3 (0:1)
Branky:
Hladík, Malaník, Páleník.

Mladší přípravka B – mistrovský turnaj v Přerově
V sobotu 7.května pokračovala mladší přípravka SK Hranice B druhým turnajem na hřišti lídra soutěže KMK Přerov.
Po prvním nepodařeném utkání, které jsme vysoko prohráli s domácími 0:9 se naši chlapci rychle otřepali a v dalších zápasech již předváděli pohledné kombinační akce, kterým ovšem chybělo potřebné zakončení. Výsledkem bylo sice jen jediné těsné vítězství nad Brodkem a čtvrté místo v turnaji, ale přesto kluci zaslouží pochvalu za předvedenou chuť do hry.
Výsledky mužstva:
SK Hranice B - KMK Přerov 0:9
SK Hranice B - Viktorie Přerov 0:1
SK Hranice B - FK Brodek 1:0
SK Hranice B - SK Hranice A 0:4
Sestava a střelci branek: R. Částečka, Pavlištík, J. Sedláček, Motloch, Šebesta, Vanek, Kádě 1, Zavřel, Zima, Mikulík, Smékal, Pepernik.

Starší přípravka B – mistrovský turnaj
Sobotním domácím turnajem pokračovala starší přípravka SK Hranice B v mistrovské soutěži OFS Přerov, skupiny A. Celou akci poznamenalo nevlídné počasí, se kterým se ovšem musela všechna mužstva vyrovnat.
Většina domácího týmu podala uspokojivý výkon, který ovšem nebyl korunován celkovým vítězstvím. V souboji se Spartakem VTJ Lipník totiž po individuální chybě obránce mužstvo po sedmi zápasech obdrželo branku, na kterou již chlapci nedokázali odpovědět. Nutno dodat, že naši hráči spálili několik slibných šancí, ale i soupeř hrozil nebezpečnými útoky, které ovšem brankář s jistotou likvidoval.
V ostatních utkáních se kluci až na jednu výjimku vyvarovali zbytečných chyb a soupeřům nepovolili vstřelení další branky do naší sítě.

Výsledky:
SK Hranice B - Sokol Radslavice 1:0 (0:0)
(Kuchař)
SK Hranice B - Spartak VTJ Lipník 0:1 (0:1)
SK Hranice B - FK Kozlovice 2:0 (0:0)
( Siegel, Kuchař)
SK Hranice B - Sokol Ústí 7:0 (3:0)
(Holoubek 3, Kuchař, Siegel, Frydrych, Nehyba)

Sestava a střelci branek: Jakub Marek, David Zezulka, Radim Žingor, Daniel Siegel 2, Zdenek Stryk, Daniel Šerý, Michal Kuchař 3, Petr Holoubek 3, Jan Nehyba 1, Jan Šnejdrla, Tomáš Molnár, Radim Frydrych 1, Petr Matějíček, Patrik Zvirinský, Martin Mareš.