SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Starší přípravka B nedostala v Lipníku branku

(rž) V neděli 1. května zahájila starší přípravka SK Hranice B jarní část mistrovské soutěže OFS Přerov prvním turnajem v Lipníku.
Naši chlapci si již v průběhu podzimu vybojovali 13-ti bodový náskok před druhým týmem soutěže a tento po odehrání čtyř nedělních utkání zvýšili na 19 bodů.
V prvním zápase jsme se utkali se Spartakem VTJ Lipník a po krásné střele Zdenka Stryka z 20 metrů zvítězili těsně 1:0. Další souboj se Sokolem Radslavice, který měl v mužstvu jedenáct hráčů ročníku 1994 jsme zlepšenou hrou ve druhém poločase dotáhli do vítězného konce. Nejhezčí fotbal ovšem kluci předvedli v utkání s FK Kozlovice, které po výborné výkonu porazili vysoko 4:0. Poslední zápas proti Sokolu Ústí již potěšil trenéry pouze výsledkem, nikoli však předvedenou hrou.
Celkově ovšem chlapci zaslouží pochvalu nejen za jasné vítězství v turnaji, ale i za předvedenou kombinační hru ze zajištěné obrany, která nedovolila soupeřům vstřelení jediné branky do naší sítě.
Trenéři využili turnaj také k získávání zkušeností pro tři hráče ročníku 1996 z mužstva ml. přípravky A, kteří se svým snaživým výkonem odvděčili za projevenou důvěru.
Hranické diváky bychom chtěli pozvat na sobotu 7. května od 9 hodin, kdy odehrajeme v domácích prostředí na stadionu SK sedmý turnaj.

Výsledky SK
SK Hranice B - Spartak VTJ Lipník 1:0 (1:0)

(Stryk)
SK Hranice B - Sokol Radslavice 2:0 (0:0)
(Šerý, Matějíček)
SK Hranice B - FK Kozlovice 4:0 (3:0)
(2x Holoubek 2, Kuchař, Šerý)
SK Hranice B - Sokol Ústí 4:0 (2:0)
(Holoubek 2, Kuchař, Stryk )

Sestava a střelci branek: Jakub Marek, David Zezulka, Radim Žingor, Daniel Siegel, Zdenek Stryk 2, Daniel Šerý 2, Michal Kuchař 2, Petr Holoubek 4, Petr Ančinec, Jan Šnejdrla, Tomáš Částečka, Radim Frydrych, Petr Matějíček 1, Patrik Zvirinský, Radek Dán.


Starší přípravka B nedostala v Lipníku branku
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko