Zveřejňujeme výsledky zápasů mládežnických mužstev hraných o víkendu:
Starší dorost - MSDD
SK Hranice – Opava B 0:3 (0:1)
Sestava SK:
Pumprla – Pavelka, Mizera, Vadel, Ohnůtek – Pulkert, Sekyra (53. Bočan), Bušina, Hodis (46. Kolman) – J. Rebenda, Vašek (75. Staněk). ŽK: Mizera
Domácím se utkání vůbec nepovedlo. Hosté byli po celé utkání důraznější v osobních soubojích a neustále ohrožovali domácí branku. V polovině první půle se ujali vedení z trestného kopu. Po poločase se změněnou sestavou začali domácí lépe, ale vážnější šanci si nevytvořili. Zato hosté hrozili z brejků. Inkasovaná branka na 0:2 ze standardní situace zápas rozhodla. Domácí už se nezmohli na odpověď a hosté v závěru pečetili výsledek.

Mladší dorost - MSDD
SK Hranice – Opava B 2:1 (2:1)
Branky:
Tomáš Rebenda 2 - Kratochvíl
Sestava SK: Malota – Biskup, Bagar, Jeřábek, ? Sedláček – Smolka, Rebenda, Král, Pančochář – Staněk, Zavadil. Střídali: Kalich, Herman, Ráček
Proti vedoucímu celku soutěže jsme nastupovali s odhodláním zopakovat podzimní vítězství na soupeřově hřišti. Úvod utkání byl opatrný, ale hostům se brzy podařilo po individuální akci získat vedení. Naše mužstvo přidalo a ještě do poločasu zvýšeným úsilím otočilo výsledek. Do druhé půle vstupovala obě mužstva s úsilím zvítězit, ale šance na obou stranách zůstaly nevyužity. Hrál se bojovný fotbal, plný nasazení a osobních soubojů. My jsme vedení uhájili a po závěrečném hvizdu zavládla velká spokojenost. Nezbývá, než tým pochválit a popřát mu, aby nadále pokračovali v nastoleném trendu.

Starší žáci A - MSŽL
Vítkovice – SK Hranice 2:0 (1:0)
Sestava SK:
Sedlák - Majkus, Derych, Horák, Smolík – Žoch (Zdařil), Kuchař (Adámek), Vavřík (Rolinc), Menyhard (Doležal), Simon – Kundrát
Trenéři: M. Takáč, V. Kuchař
Jarní série zápasů bez porážky skončila na půdě třetího mužstva tabulky. Přitom začátek utkání měli Hraničtí pod kontrolou a soupeře do žádné šance nepustili. A tak o výsledku rozhodla jediná chyba, když po rohu nechali naši hráči na malém vápně volného záložníka Vítkovic a ten hlavou překonal Sedláka. Hosté mohli srovnat v poslední minutě prvního poločasu, kdy se do brejku dostala dvojice Vavřík – Kuchař, jenže prvně jmenovaný volil špatnou variantu přihrávky. Po změně stran se domácí stáhli, ale Hraničtí kromě dalekonosných střel Majkuse a Doležala nic nevymysleli. A zákonitě přišel v závěru trest v podobě dobře trefeného přímého kopu útočníkem Vítkovic. Dvojgólový rozdíl nevyjadřuje poměr sil na hřišti. Na našich fotbalistech se projevila únava z náročného programu a jistě tento výsledek budou chtít napravit v neděli, kdy se střetnou s dosud neporaženou Olomoucí.

Mladší žáci A – MSŽL
FC Vítkovice – SK Hranice 1:2 (1:1)
Branky SK:
Orava a Rolinc.
Sestava SK: Voharek, Dostál (54. Malý), Ticháček, Rebenda, Sencovici, Schmidt, Orava, Chrastina, Hanák, Pecha © (42. Janáček), Rolinc.
Hráči Hranic v těžkém zápase podali výborný výkon a po zásluze získali důležité body. Pochvalu zaslouží celé mužstvo.

Starší žáci B - KP
SK Hranice – SK Sulko Zábřeh 0:2
Sestava SK:
Matůšů – Kušner, Jemelík, Blaha, I. Cvešper, P. Cvešper, Horák, Schmidt, Pecha, Menyhard, Czyž, Hlavica.
Hosté přehráli domácí silou a výškovou převahou. O rok starší hosté byli rychlejší a důraznější, dlouhými míči do volných prostorů a větším důrazem v osobních soubojích rozhodli v závěru prvního poločasu o svém vítězství. Druhá půle byla již vyrovnanější, ale zkorigovat výsledek se našim již nepodařilo.