[CNW:Counter]

Vítězství ztratili až v nastaveném čase

SK Hranice - FC Vítkovice B
1 : 1 (0 : 0)

(28. 8.) Ve 3. kole MSFL přivítalo naše áčko rezervu Vítkovic. Po celý zápas jsme byli lepším týmem. Před poločasem jsme se ujali vedení a ve druhé půli měli několik šancí na zvýšení skóre, ale ty nevyužili a trest v podobě vyrovnání přišel v závěru zápasu.
Branky: 46. Nikolén - 90. Polónyi. ŽK: Polónyi, Mikulenka. Rozhodčí: Mikel – Chramcov, Pochylý. Delegát: Kolev Diváků: 300.
Sestava SK: Štěpán – Koudelný, Jašíček, Vaculín, Josl – Šultes, Machač, Štverka (85. Žmolík), Málek (89. Vinkler) – Nikolén (79. Pekný), Janoviak,. Trenér: Oldřich Machala.

V prvním poločase měli mírnou převahu domácí, ale na ostražitou obranu Vítkovic nedokázali nic vymyslet, takže do šaten se šlo za bezbrankového stavu.
Hned v úvodu druhé půle otevřeli domácí po nenápadné akci skóre a přinutili hosty k otevření hry. Tím dostala hra spád a domácí možnost využít mezer v obraně Vítkovic. Několik slibných šancí ale nevyužili a tak se v nastaveném čase dostavil trest. Po rohovém kopu se Polónyi položil do střely a efektními nůžkami sebral domácím vítězství.
Trenér SK Oldřich Machala nám k zápasu řekl:
"Přišli jsme o jasné vítězství, byli jsme jasně lepší, soupeř si nevytvořil žádnou pořádnou šanci. K rohu nemělo vůbec dojít, obránce měl míč odkopnout. Znovu jsme inkasovali po hrubé chybě a znovu jsme neproměnili šance."

Další výsledky 3. kola MSFL:
Lipová - Kohoutovice 0:0, Uničov - Zlín B 3:0, Hlučín - Ostrava B 2:0, Dolní Benešov - Bystřice p. Hostýnem 3:2, Bystrc - Slovácko B 2:1, Poštorná - Třinec 1:3, HFK Olomouc - Znojmo 2:1.