Muži prohráli, neproměňovali šance

FC MSA Dolní Benešov - SK Hranice
1 : 0 (1 : 0)

K zápasu 23. kola MSFL nastoupili fotbalisté SK Hranice na hřišti Dolního Benešova.
Hosté měli už od počátku zápasu územní převahu a několikrát se dostali do výhodných střeleckých pozic, ale nezužitkovali je. Naopak domácí ve 30. minutě po jedné z mála akcí kopali roh, hranická obrana nebezpečí odvrátila, ale domácí dostali míč zpět před branku a otevřeli skóre. Obraz hry se nezměnil ani po přestávce. Hosté zatlačili Dolní Benešov před branku, vytvořili si čtyři vyložené příležitosti, ale žádnou z nich znovu neproměnili.

Branka: 21. Návrat. ŽK: Březovský, Spruch – Jašíček, Hupka, Vaculín. Rozhodčí: Kondler – Vysloužil, Kaláb. Delegát: Slabý Diváků: 225.
Sestava SK: Kovalík – Dadák, Jašíček, Hupka (62. Stryk), Richter – Mazouch, Kufa, Machač, Málek – Vaculín, Pulkert. Trenér: Oldřich Machala.

Trenér Machala nám po zápase řekl:
"Sami jsme si prohráli vyhraný zápas. Od začátku do konce jsme byli lepší, ve druhém poločase jsme měli obrovský tlak, vytvořili si několik stoprocentních šancí, ale díky zbrklosti a nedůslednosti jsme žádnou z nich neproměnili"

Další výsledky 23. kola:
Třinec – Bystřice p. H. 0:0, HFK Olomouc - Zlín B 2:0, Poštorná - Vítkovice B 0:1, Hlučín - Uničov 0:0, Slovácko B - Kohoutovice 2:1, Znojmo - Ostrava B 1:2, Bystrc - Lipová 2:0.