Přinášíme výsledky zápasů mládežnických týmů, hraných o víkendu:

Branky:
Zavadil 2
Sestava: Křupala- Biskup, Jeřábek, Bagar, Sucháček, Pančochář, Král, Rebenda, Smolka, Zavadil, Staněk
Střídali: Kalich, Herman, Ráček
Naši mladší dorostenci pokračovali ve vítězné sérii i na hřišti Heřmanic. Naše mužstvo od začátku nenechalo nic na pochybách a s přehledem diktovalo tempo zápasu a 2 brankami Zavadila se dostalo do vedení, které si v pohodě udrželo po zbytek utkání. Škoda nevyužitých šancí, výsledek zápasu mohl být ještě daleko výraznější.

Starší žáci A - MSŽL
SK Hranice – FC Opava 3:1 (1:0)
Branky:
Žoch 2, Kundrát - Hrabica
Domácí hráči nastoupili proti silnému soupeři v boji o pátou příčku.
Po vyrovnaných prvních minutách se naši hráči dostali do brejkové akce, kdy David Kuchař dlouhým pasem našel Radima Kundráta, který krásnou střelou z 20 metrů dostal domácí družstvo do vedení. Poločas tak skončil 1:0 pro domácí hráče.
Do druhého poločasu se pustili naši hráči ještě s větší vervou do soupeře, kde hned po ose Kundrát, Žoch, Vavřík, Kuchař vstřelil Michal Žoch krásný a velice důležitý druhý gól.
Dále se útoky střídaly na obou stranách. Po jednom centru se hostům podařilo snížit na 2:1.
Hned z následující rozehrávky poslal David Kuchař pas na krásně nabíhajícího Michala Žocha, který mistrovsky obstřelil brankáře FC Opava a zvýšil náskok na konečných 3:1.
O výhru se zasloužili tito hráči:
Brankař: Lukáš Průcha, náhrad. Jan Sedlák
Obránci: Majkus, Horák, Derych, Smolík, Menyhard
Záložníci: Žoch, Kuchař, Vavřík, Simon, Cvešpr
Útočníci: Kundrát, Zdražil, Minář
Pochvalu zaslouží celý kolektiv, který svým výkonem a nasazením dokázal, že se dají porážet i kluby mající podstatně kvalitnější zázemí, finanční rozpočet a větší výběr hráčů.
Trenéři: M. Takáč, V. Kuchař.

Mladší žáci A - MSŽL
SK Hranice – SFC Opava 1:1 (1:0)
Branky:
Jakub Rolnic - Machovec
Sestava: Lasík – Malík, Chrastina, Hanák, Spišiak (25. Sencovici) – Schmidt, Orava, Pecha ©, Zvirinský – Janáček (31. Smolár), Rolinc
První jarní bodovou ztrátu zaznamenali hráči Hranic v zápase s Opavou. Nekompletní sestava přišla pasivní hrou o dva body v poslední minutě zápasu po zbytečném faulu uprostřed hřiště.

Sestava a branky:
Vašinka, Grygar, Žabíček 1, J. Hladík 1, Poláček 1, Schmidt 1, Páleník, Sao Link, Matuška 1, Kus 1.
V zápase jsme podali průměrný výkon a zaslouženě jsme zvítězili, když jsme soupeře prakticky k ničemu nepustili.

Starší přípravka B
Starší přípravka B, ročník narození 1995 odehrála v sobotu 23. dubna poslední přípravný turnaj před zahájením jarní mistrovské soutěže. Utkání se za účasti deseti mužstev uskutečnila na nově otevřené umělé trávě třetí generace ve Vítkovicích. Pro kluky byl tento povrch novou zkušeností, protože se s umělou trávou setkali vůbec poprvé.
Pořadatelé přiřadili naše družstvo do skupiny B s SFC Opavou, se kterou jsme v prvním utkání po napínavém finiši remizovali 2:2. Další soupeře jsme po slušné kombinační hře porazili (Frýdek Místek 5:1 a FC Tescoma Zlín 1:0). V posledním zápase ve skupině jsme po nedisciplinovanosti krajních záložníků a matném výkonu celého mužstva v prvních 10 minutách prohráli s Baníkem Ostrava 1:3. Systém turnaje, který určil hrací dobu na 1 x 25 minut, ubíral klukům velké množství sil, ale v posledním utkání o konečné třetí místo se chlapci z Hranic zvedli a předvedli nejpohlednější fotbal za celý den a po zásluze porazili již tradičního rivala FC Hlučín 3:0.
Celkový dobrý dojem z předvedené hry (nejvíce nastřílených branek ze všech mužstev) a konečného třetího místa umocnila cena pro nejlepšího střelce turnaje, kterou si s velkým náskokem odvezl náš Michal Kuchař (6 gólů).

Sestava a střelci branek:
SK Hranice: Marek, Zezulka 1, Žingor 1, Siegel 1, Stryk, Šerý, Kuchař 6, Holoubek 1, Nehyba, Šnejdrla, Matějíček 1, Frydrych 1, Zvirinský, Molnár.

V neděli 1. května v 9 hodin zahajuje mužstvo prvním turnajem jarní mistrovskou soutěž v Lipníku, kterou po polovině ročníku vede o 13 bodů.