SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Výsledky mladých fotbalistů

Zveřejňujeme výsledky zápasů mládežnických družstev, hraných o víkendu:
Starší dorost
SK Hranice – Valašské Meziříčí 4:0 (3:0)
Branky:
Pulkert, Chupík, Sekyra a Jakub Rebenda 1
Sestava SK: Pumprla (70. Křupala) – Bočan (60. Kolman), Bagar, Mizera, Ohnůtek – Pulkert (46. Jakub Rebenda), Sekyra, Bušina, Hodis – Vašek (85. Vadel), Chupík
ŽK: J. Rebenda, Mizera, Bušina. ČK: 88. Jakub Rebenda
Jednoznačné utkání s výrazným skóre. Domácí utkání zvládli velmi dobře. Na začátku sice hosté ohrožovali branku domácích hlavně ze standardních situací. Poté však hosté inkasovali a na hřišti už panovali domácí. Ve zbývajících minutách se jednalo už pouze o výši skóre, které mohlo být i daleko vyšší.


Mladší dorost
SK Hranice – Valašské Meziříčí 3:0 (1:0)
Branky SK:
Staněk, Tomáš Rebenda a Marszalek 1
Sestava SK: Křupala – Sucháček, Král, Jeřábek, Biskup – Smolka, Marszalek, Rebenda, Pančochář – Staněk, Zavadil. Střídali: Herman, Perutka, Ráček, Kalich
Naše družstvo chtělo v derby utkání naplno bodovat, do soupeře se od úvodního hvizdu pustilo, jenže hosté dobře bránili a tak v poločase měli domácí jen jednobrankový náskok. Po přestávce ale začali více hrát po stranách hřiště a výsledek se dostavil. Po hodině hry již vedli o 3 branky a zápas v pohodě dovedli do vítězného konce.


Starší žáci A
FC NH Ostrava – SK Hranice 0:0
Sestava SK:
Průcha – Maskus, Derych, Horák, Smolík – Žoch, Kuchař, Vavřík, Doležel (Rolinc, Mlynář), Kundrát, Simon. Trenéři: M. Takáč, V. Kuchař
První letošní ztrátu zaznamenali fotbalisté SK na špatném hřišti v Ostravě. Přitom v prvním poločase měli převahu, kterou mohl nejprve gólově zrealizovat Žoch, ale výborného brankáře domácích nepřekonal. O chvíli později se v šestnáctce ocitl sám Kuchař. Jeho střela skončila na boční síti. Po změně stran NH přidala, obrana hostí dirigovaná Derychem je však do žádné vyložené šance nepustila. Naopak rozhodnutí měl na kopačkách Simon. Dvakrát se dostal do samostatného úniku. Poprvé mířil na přední tyč, podruhé na zadní, jenže ani jednou míč v síti neskončil, a když i hlavička Horáka šla těsně nad, skončilo utkání bezbrankovou remízou.


Mladší žáci A
FC NH Ostrava – SK Hranice 0:2 (0:0)
Branky: Branky:
Martin Bača, Jakub Rolinc.
Sestava SK: Voharek – Malý, Ticháček, Rebenda, Sencovici (31. Zvirinský) – Schmidt (31. Bača), Orava, Chrastina, Hanák (50. Spišiak) – Pecha ©, Rolinc.
Další mistrovský zápas odehráli žáci Hranic s mužstvem FC NH Ostrava. Na hrbolatém terénu se dokázali prosadit až ve 2. poločase, i když byli celý zápas aktivnější.


Starší žáci B – krajský přebor
Jeseník B – SK Hranice B 1:0 (1:0)
Branka:
Čermák

Předehrávka 18. kola:
SK Hranice B – Sigma Olomouc B 0:4 (0:3)
Branky:
Sova, Doležal, Žáček a Pančochář.
Sestava Hranice: Matůšů (36. Magula) – Jemelík, Kutner, Blaho – Hlavica (45. P. Cvešper) Horák, Schmidt (55. Vavřík), Kostka (36. I. Cvešper) – Menyhard, Mynář.
Hosté byli v celém průběhu zápasu lepším týmem. Domácí hráli bojácně a zejména v 1. poločase měli velké mezery uprostřed obranné činnosti, čehož hráči Olomouce dokonale využili a pohodlně skórovali. Ve 2. půli se hra částečně vyrovnala, avšak šance na skórování měli opět jen hosté.
Je však pravdou, že výkon domácích byl poznamenán dopoledními akcemi škol a rovněž, tím, že za tým Olomouce nastoupilo několik hráčů ročníku 90, zatímco náš tým byl složen výhradně z hráčů narozených po 1. 1. 1991.


Mladší žáci B
Jeseník B – SK Hranice B 1:0 (1:0)
Branka:
Furik.

Předehrávka 18. kola:
SK Hranice B – Sigma Olomouc B 1:2 (0:1)
Branky:
Poláček – Kucharčík, Globa


Starší přípravka A a B
SK Hranice A – Opat. Všech. A 1:2
SK Hranice A – Opat. Všech. B 10:0
SK Hranice B – Opat. Všech. A 0:3
SK Hranice B – Opat. Všech. B 2:0
Střelci SK:
Kroča a Kalous 3, Pavlík 2, Hýža, T. Lesák, V. Lesák, Sanetřík a Šerý 1
Pěkné počasí, pěkný fotbal, pěkné góly, ale pouze 6 bodů.
(SK, HIS)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko