Muži po špatném výkonu prohráli v Uničově

SK UNEX Uničov – SK Hranice
3 : 2 (2 : 1)

V utkání 21. kola nastoupili naši fotbalisté v Uničově proti týmu, který na podzim doma suverénně smetli 5:0. Tentokrát se však karta obrátila. Hraničtí fotbalisté podali asi nejhorší výkon v letošní sezoně, hráli bez pohybu, zápalu a agresivity a přestože dokázali vstřelit dvě branky, odjížděli domů bez jediného bodu.
Branky: 44. (pen) a 60. T. Řehák, 8. Kopecký - 10. Mazouch (pen), 80. Janoviak
ŽK: Vojáček – Mazouch, Vaculín, Pulkert, Dadák. Rozhodčí: Boček – Vysloužil, Páral. Delegát: Rovenský Diváků: 480.
Sestava SK: Kovalík – Dadák (81. Pekný), Jašíček, Hupka, Richter – Pulkert, Machač (59. Kufa), Mazouch, Málek – Stryk, Vaculín (46. Janoviak). Trenér: Oldřich Machala.

V první půli měli domácí jasnou převahu, kterou naštěstí pro Hranické nedokázali více brankově zúročit. Hosté dělali chyby, hráli nepřesně a bez důrazu.
Po přestávce přidali, ale po další jejich chybě šli domácí do dvoubrankového vedení, které hosté stačili už jen snížit.
Trenér Machala nám po zápase řekl:
"Byl to náš letos nejhorší zápas. První poločas hráči odchodili a prakticky všechny tři branky dali domácí po našich chybách. Nezasloužili jsme si bodovat, musíme hrát s větším nasazením a agresivitou, v tom nás dnes soupeř předčil. Jsem výkonem mužstva zklamán."

Další výsledky 21. kola:
Třinec - Kohoutovice 0:2, D. Beněšov - Vítkovice B 0:2, Bystrc - Zlín B 4:2, Hlučín - Lipová 2:1, Znojmo - Slovácko B 0:1, HFK Olomouc - Bystřice pod Hostýnem 2:0, Poštorná – Baník B 0:3.