Starší dorost – MSDD
SK Hranice – Havířov 1:0 (0:0)
Branky: 58. Vadel 1
Sestava: Pumprla – Ohnůtek, Bočan, Vadel, Kolman - Pulkert, Mizera, Bušina, J. Rebenda (88. T. Rebenda) – Vašek (75. Staněk), Sekyra
Přestože byli hosté v 1. poločase lepší, nedokázali své šance využít. Domácí ve 2. poločase přidali, vstřelili gól a v závěru vítězství uhájili za pomoci výborného výkonu brankáře.

Mladší dorost – MSDD
SK Hranice – Havířov 6:1 (1:0)
Branky: Marszalek 2, Zavadil, Staněk, Rebenda a Pančochář 1
Sestava: Křupala – Biskup, Jeřábek, Bagar, Sucháček, Zavadil, Král, Rebenda, Pančochář, Staněk, Marszalek
Střídali: Kalich, Losert, Perutka
V dalším utkání na velmi těžkém terénu se sousedem z tabulky byli naši hráči velmi aktivní a již v první půli si vypracovali spoustu šancí, ale využili pouze jednu. Ve druhé půli však již byli v proměňování úspěšnější a výsledek popravdě ukázal poměr sil na hřišti. Hosté snížili až v závěru z ojedinělého protiútoku.

Starší žáci A – MSŽL
Slavoj Bruntál – SK Hranice 2:3 (2:2)
Branky: Radim Kundrát 2, David Kuchař.
Trenér: Miroslav Takáč a Vlastimil Kuchař, vedoucí mužstva Vladimír Vavřík
V sobotu se utkali starší žáci na kvalitním terénu s mužstvem Bruntálu. Hned v 2 minutě se domácí dostali do vedení. V zápětí se našim hráčům podařilo vyrovnat po krásném centru Pavla Adámka a následnou křižnou střelou Davida Kuchaře.
Dále se hra odehrávala ve středu hřiště. V 15 minutě se domácí opět ujali vedení střelou z 20 metrů. V zápětí byl faulován náš hráč 2 m před pokutovým územím. Přímého kopu se ujal Radim Kundrát a krásnou střelou od břevna vyrovnal stav utkání na 2:2, ve druhé půli se hra přelévala na obě strany. Asi deset minut před koncem zápasu vybojoval svým důrazem míč Tomáš Doležal. Odražený míč poslal do sítě znovu Radim Kundrát a zařídil vítězství Hranic v celém utkání.
Pochvalu si zaslouží celý tým, který hrál kolektivně a svou chytrostí a fotbalovostí vyhrál zcela zaslouženě.