FC Tatran Brno Kohoutovice - SK Hranice
1 : 1 (1 : 0)

Další bod s cenou zlata přivezli v sobotu fotbalisté SK Hranice, když remizovali v Kohoutovicích.
Branky: 8. Zelníček - 75. Mazouch
ŽK: Zelníček, Ryšavý, Brychta – Richter, Mazouch, Vaculín. Rozhodčí: Zelinka – Kocián, Hájek. Delegát: Legierský Diváků: 119.
Sestava SK: Kovalík – Dadák (63. Stryk), Jašíček, Hupka, Richter – Pekný (46. Vaculín), Machač, Mazouch, Málek – Pulkert, Janoviak (77. Koudelný). Trenér: Oldřich Machala.

Domácí byli od začátku lepší a už v 8. minutě se ujali vedení z přímého kopu. Domácí i nadále udávali tón hry, ale do poločasu už se k žádné vážnější akci nedostali.
Po přestávce už byli aktivnější hraničtí fotbalisté, kteří v 75. minutě srovnali Mazouchem, jehož nepříliš prudký oblouček propadl domácímu gólmanovi do sítě. Hosté byli nadále aktivnější a nakonec mohli i zvítězit, ale v 90. minutě Hupka trefil špatně míč a z malého vápna těsně minul branku.
Trenér SK Oldřich Machala nám k zápasu řekl:
"V první půli se nám na těžkém terénu nedařilo. O přestávce jsme udělali změny v sestavě a hra týmu se podstatně zlepšila. Po vyrovnání jsme měli v závěru ještě jednu šanci, ale nevyužili ji. Podle průběhu zápasu je konečná remíza spravedlivá."

Další výsledky 20. kola:
Fotbal Třinec - 1.SC Znojmo 1:1, Bystřice p. H. – Poštorná 2:0, Zlín B – Dol. Benešov 2:1, Vítkovice B – Hlučín 1:3, Ostrava B – Bystrc 1:1, Lipová – Uničov 0:1, Slovácko B – HFK Olomouc 3:4.