Mladší žáci A dvakrát vyhráli

Dvě vítězství si připsali mladší žáci A SK Hranice v prvních jarních zápasech divize, sk. E.
SK Hranice - Teskoma Zlín B 1:0
Mladší žáci nastoupili k úvodnímu utkání žákovské divize proti soupeři ze Zlína zpočátku rozpačitě a se zbytečným respektem. Soupeř byl důraznější v osobních soubojích, ovládl střed hřiště, ale do výraznější šance se nedostal. Po deseti minutách se hra vyrovnala.
Ve druhém poločase zvýšili Hraničtí důraz v osobních soubojích a v útoku se začalo dařit Vládikovi. Při jedné ze standartních situací vyrazil Sobkovu střelu brankář na břevno, míč se odrazil k Sadilovi a ten hlavou stanovil konečný stav utkání 1:0.
Sestava: Spurný, Zvirinský, Magula, Hendrych, Machač, Ančinec, Sobek, Částečka, Šerý, Vládik, Sadil, Dobeš, Smékal.

Elseremo Brumov - SK Hranice 0:2
Ve druhém zápase divizního jara soutěže mladších žáků A byli hoši z Hranic i na půdě soupeře úspěšní. V úvodu zápasu měl Vládik dvě tutovky, ale chyběl mu klid k zakončení. Poté převzali iniciativu domácí a jen díky po celý zápas velmi dobře chytajícímu brankáři Spurnému, se šlo do šaten bez branek.
Druhý poločas byl velmi bojovný a naše hochy podržel opět brankář. Domácí měli mírnou převahu a hlavně neproměnili další gólové příležitosti. Přišel trest a Vládik po úniku vstřelil branku do sítě Brumova.
V závěru utkání po chybě domácího obránce stanovil konečný stav zápasu na 2:0 pro hosty Částečka.
Sestava: Spurný, Sadil, Částečka, Zvirinský, Vanduch, Sobek, Ančinec, Šerý, Magula, Vládik, Hendrych, Dán, Dobeš, Šumšal. Trenéři: Ančinec a Sobek.