SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Starší žáci B vysoko vyhráli

V sobotu 13. září za nevlídného a větrného počasí přivítali starší žáci B SK Hranice mužstvo Slovanu Černovír. Trenéři se museli obejít bez dlouhodobě zraněného M. Vyky a dále D. Zezulky. Naopak po vleklém svalovém zranění se poprvé na hřišti objevil R. Frydrych.
V první půli jsme až do 20 minuty za podpory větru nepřetržitě dobývali hostující branku, ovšem bez gólového efektu. Přímý kop R. Žingora skončil totiž těsně nad břevnem, J. Marek trefil levou tyč, přímák P. Holoubka zastavila boční síť a Z. Stryk neproměnil samostatný nájezd, takže až ve 21´ rozjásal hranické příznivce střelec J. Marek po přihrávce Z. Stryka. Uběhla minuta a P. Holoubek přistrčil míč proti noze R. Žingorovi a jeho prudkou přízemní střelu zastavila až síť. Ve 23´ pak ještě P. Holoubek zazdil jasnou tutovku když ze 12 metrů přestřelil branku. Narážečku J. Marka a M. Šumšala v pokutovém území zakončil ve 27´ střelou na zadní tyč opět J. Marek a do šaten jsme odcházeli s tříbrankovým vedením.
Druhé dějství zahájila píšťalka s přehledem rozhodujícího arbitra Milana Sigmunda, za ještě silnějšího větru, tentokrát však vanoucího v náš neprospěch. Po šesti minutách zastavili hosté průbojného M. Šumšala pouze za cenu faulu a pokutový kop proměnil s přehledem D. Zbruž. Do utkání se zapojili také hráči z lavičky aby ukázali své kvality, což se v následných minutách projevilo na zastavení brankostroje. Šance se rodily stále, ale opět chyběla úspěšná koncovka. Pátá branka padla tři minuty před koncem, když D. Siegel vyvezl míč, přihrál Z. Strykovi a jeho střela na přední tyč skončila za zády chybujícího J. Vykadala. Tečku za utkáním udělal M. Šumšal, který vystihl špatnou rozehrávku hostujícího gólmana a zvedl si pošramocené střelecké sebevědomí.
Trenér mužstva Robert Marek: „Velmi dobrý výkon v silném větru a proti průměrnému mužstvu. Mrzet nás může pouze spousta zahozených šancí“.

SK Hranice B – Slovan Černovír 6:0 (3:0)
Branky:
21´a 27´ J. Marek, 22´ R. Žingor, 41´D. Zbruž (PK), 67´ Z. Stryk, 68´M. Šumšal)

Sestava: Martin Chovanec, Daniel Siegel, Dominik Zbruž, Jan Šnejdrla, Jan Nehyba, Radim Frydrych, Petr Holoubek, Radim Žingor, Zdeněk Stryk, Marek Šumšal, Jakub Marek, Jakub Tomečka, Tomáš Molnár, Parik Zvirinský, Petr Kelar, Patrik Hoffmann.

(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko