Další nepříjemná ztráta bodů na domácím hřišti

A-tým se v zápase 7. kola divize, skupiny E utkal s VOKD Poruba. Soupeř nastoupil s řadou starších borců, se kterým si měl mladý kádr Hranic poradit, ale výsledný efekt byl přesně opačný.

SK Hranice – TJ VOKD Poruba TCHHAS
1 : 3 (1 : 1)

Branka: 11. Ferenc - 24. a 88. Martinka, 46. Woznica.
Diváků: 120.
Sestava SK: Majer - Pančochář (57. Vavřík), Michálek (77. Pulkert), Král, Bočan - Modelský (70. Bušina), Kufa, Chrastina, Rebenda - Dohnal, Ferenc.

Domácí začali aktivně a dostali soupeře v úvodu pod tlak. Již v 10. min. po centru Dohnala si naběhl za obranu Ferenc a poslal Hranice do vedení. V dobré šanci pálil Dohnal vedle. Hosté zahrozili v 24. min. Rovněž po centru z kraje pro zcela nepokrytého Martinku nebyl problém umístěnou střelou dopravit míč do sítě.
Druhou půli začali domácí tragicky. Již ve 46. min. obrana opět chybovala a Woznica otočil výsledek ve prospěch Poruby. Je sice pravda, že v průběhu poločasu měli domácí více míč na svých kopačkách, avšak nutno dodat, že celkem bez efektu. V 88. min. vystihl Rebendovou zbytečnou malou domů opět Martinka a definitivně rozhodl o tom, že body si odvezou hosté.

Další výsledky 7. kola:
Rýmařov - Bystřice pod Hostýnem 1:2, Kravaře - Velké Losiny 1:2, Brumov - Velké Karlovice + Karolinka 4:3, Dolní Benešov - Slavičín 2:2, Albrechtice - Frenštát pod Radhoštěm 2:1, Šumperk - Havířov 2:1, Slavia Orlová – Lutyně - Valašské Meziříčí 2:0.