Další ztráta bodů na domácím hřišti

Mužům se nepodařilo bodovat v dalším domácím zápase, přestože měli několik šancí na výhru.

SK Hranice – TJ Velké Losiny
0 : 1 (0 : 0)

Branka: 86. Navrátil.
Rozhodčí: Mikula. Diváků: 220.
Sestava SK: Majer – Rebenda, Michálek, Král, Kundrát - Ferenc, Kufa (70. Kuchař), Bušina, Vavřík (64. Pulkert) – Dohnal, Modelský.

Vedoucí mužstvo MSD, Velké Losiny nastupovalo na hřiště vědomo si svého dosavadního umístění. Avšak až na mírnou optickou převahu v průběhu 1. poločasu se příliš neprosadili. Zejména pozorná obranná činnost skvěle organizovaná Michálkem se nedopustila zásadních chyb. Neprosadili se ani domácí, takže 45. min. byl k vidění sice celkem slušný fotbal ale tařka bez šancí.
Ve II. půli se hra vyrovnala a obě družstva se začala více prosazovat v útočných fázích. Byli to zejména domácí, kteří mohli rozhodnout utkání ve svůj prospěch. Nejprve se v 62. min. po střele k tyči blýskl domácí brankář Majer. V 64. min. to byli opět hosté ale jejich útočník mířil vedle. V 67. min. však aktivně hrající Ferenc pronikl do pokutového území, byl zezadu evidentně stažen k zemi. Píšťalka rozhodčího ku podivu všech zůstala němá. Vrcholem všeho však byla 77. min. To Dohnal dostal míč za obranu, v běhu zpracoval a náslědně prudce vypálil do sítě kolem vyběhnuvšiho brankáře a domácí ze začali radovat ze vstřelené branky. Pomezní po krátkém zaváhání signalizoval ofsajd, rozhodčí Mikula k rozčarování všech domácích ho nesmyslně odpískal a branku neuznal. Tato situace poznamenala zbytek utkání . V 86. min. skóroval hostující Navrátil a jak se později ukázalo, dal vítěznou branku.

Další výsledky 20. kola:
Bystřice pod Hostýnem - Poruba 0:3, Rýmařov - Velké Karlovice + Karolinka 5:2, Kravaře - Slavičín 1:1, Brumov - Frenštát pod Radhoštěm 2:0, Dolní Benešov - Havířov 1:4, Albrechtice - Valašské Meziříčí 2:1, Šumperk - Slavia Orlová - Lutyně 0:0.