Dalším kolem pokračovala o víkendu Moravskoslezská fotbalové divize. Muži, kteří ještě letos nevyhráli, hostili Brumov.

SK Hranice - FC Elseremo Brumov
3 : 1 (1 : 0)

Branky: 40. Bušina, 60. Modelský, 90. Ferenc – 57. Lysáček.
Sestava SK: Majer – Bočan, Král, Richter, Anastázovský – Modelský (72. Vavřík), Bušina, Málek, Ferenc – Dohnal (78. Machač), Rebenda, (82. Kufa). Trenéři: Lubomír Kubica a Radek Průcha.

Již od úvodního hvizdu byli aktivnější domácí fotbalisté a svého soupeře přehrávali. Výjimku tvořil nebezpečný Lysáček, bývalý hráč Sigmy Olomouc. Už v sedmé minutě se ocitl v gólové šanci domácí Ferenc. Tentýž hráč po chvíli opět zakončoval akci střelou vedle. Ve dvacáté minutě po zahraném trestném kopu Anastazovský hlavičkoval nad branku. Zahrozili i hosté, ve 30. a 36. minutě nechali vyniknout brankáře Majera, který zmařil svými zákroky gólové šance soupeře. Pět minut před přestávkou z pětadvaceti metrů napřáhl Bušina a krásnou střelou poslal Hranice do vedení.
Po změně stran začali aktivněji hosté. Po sérii rohů v 56. minutě Lysáček vyrovnal. Zanedlouho ovšem Modelský přímo z rohu zajistil Hranicím opět vedení – 2:1. Touto brankou dostala hra domácích znovu náboj a ti až do konce zápasu opět svého soupeře převyšovali. Když v devadesáté minutě po samostatné akci Vavřík naservíroval míč Ferencovi, pro něj už nebyl problém dopravit jej do sítě a pojistit tak cennou výhru.
Radek Průcha a Lubomír Kubica k zápasu řekli:
„Vítězství jsme si zasloužili. Ovšem bodový zisk mohla zhatit nedůslednost obranné činnosti kolem třicáté minuty a rovněž úvod druhé půle. Za nasazení a konečně aktivnější zakončování patří hráče pochválit.“

Další výsledky 18. kola:
Orlová - MS. Albrechtice 1:0, Vsetín - Bystřice p. H. 4:0, Napajedla - Velké Losiny 2:2, Slavičín - Baník Ostrava B 1:1, Frenštát p. R. - Havířov 0:2, Bohuslavice - Kravaře 2:2.