SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Žáci A sehráli poslední přípravné zápasy

V sobotu 15. března sehráli žáci A poslední přípravné zápasy před začátkem jarních bojů o mistrovké body.
Starší žáci:
Fotbal Jakubčovice - SK Hranice A 6:5 (2:1)
Branky SK:
Šelle 3, Rýpar, Janáček.

Mladší žáci:
Fotbal Jakubčovice - SK Hranice A 0:8 (0:3)
Branky:
Zezulka 3, Holoubek 2, Marek, Šnejdrla, Zbruž.

Posledním přátelským utkáním ukončili mladší žáci A přípravu na nadcházející jarní sezónu. Na promáčené umělé trávě v Rožnově jim byli soupeřem nepřesvědčiví ml. žáci Jakubčovic. Od začátku se naši hráči usadili na útočné polovině a jen díky nepřesnostem a výbornému výkonu jakubčovického brankáře se skoré měnilo až v 10. minutě, kdy J. Marek po prvním zaváhání využil následnou dorážku. Do přestávky se ještě dvakrát trefil výborně hrající P. Holoubek (20. a 24. min.).
Po změně stran byla naše převaha ještě znatelnější a branky už stříleli pouze obránci. Postupně se radovali ve 37 min. D. Zezulka po získání míče M.Šumšalem, v 38. min. po rohovém kopu J. Šnejdrla a ve 44. min. po spolupráci s P. Holoubkem D. Zbruž. Poslední dvě trefy zaznamenal opět D. Zezulka, který ve 45. min. zvyšoval tečí na brankové čáře (z ofsajdu) na 7:0 a v 55. min. krásně vymetl z hranice pokutového území šibenici a dovršil svůj hattrick.
Trenér mužstva R. Žingor: „Utkání nám vzhledem k síle soupeře moc nepřineslo, akorát si někteří hráči mohli vyzkoušet hru na nezvyklých postech. Ze základní sestavy nám navíc chyběli čtyři nemocní hráči, což poznamenalo hlavně hru záložní řady. Obzvláště ve druhém poločase jsme se pak nepochopitelně utápěli ve zbytečném vodění míče, na místo kombinační hry na jeden dotek.“