SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci A doma opět zvítězili

V sobotu 27. října přivítali mladší žáci A SK Hranice v posledním domácích zápase podzimní sezóny béčko FC Vítkovice. Soupeř nastoupil výhradně s hráči ročníku 1996 a zanechal v Hranicích slušný dojem.
Kluci nastoupili v nejsilnější možné sestavě a hlavně v prvním poločase své mladší protihráče přehrávali. Jako v minulém utkání se do první šance dostal Marek Vyka, ale promeškal vhodný okamžik ke střele svou silnější levou nohou. Tlak domácích nadále sílil, když zvláště střední záložníci a Marek Šumšal na kraji předváděli zodpovědný výkon. Z převahy pramenilo několik rohových kopů a hlavičky Dominika Zbruže a Davida Zezulky volaly po gólu. Ve 22. minutě se ještě z 20 metrů opřel do míče Jakub Marek, ale protože míč jen těsně minul hostující branku odcházelo se do kabin za bezbrankového stavu.
Druhé dějství již přineslo vyrovnanější fotbal, hra se přelévala od jednoho pokutového území ke druhému. Ve 42. minutě měl po přihrávce nejlepšího hráče utkání M. Šumšala tutovku Petr Holoubek, ale jeho střelu ze 12 metrů zlikvidoval hostující gólman Daniel Novák. O dvě minuty později trenéři vystřídali vysíleného M.Vyku Danielem Siegelem a ve snaze podpořit útočnou sílu poslali J. Nehybu z pravé obrany na levý útok. Právě tento tah rozhodl v 53. minutě zápas, kdy z obrany vyvezl M. Šumšal míč a přihrál na půlku J. Markovi, který z první vyslal J. Nehybu a ten postupoval sám na branku soupeře. Honza si v pokutovém území výborně přikryl míč tělem a vystřelil. Brankář stačil střelu pohotově vyrazit, ale na dorážku již byl krátký - 1:0. Netrvalo však dlouho a mohlo být vyrovnáno, když v 57. minutě chyboval na stoperovi J. Šnejdrla a jen díky nepřesnosti hostujícího útočníka, který nastřelil spojnici břevna a tyče jsme se mohli radovat ze sedmého vítězství a tím pádem 100% bodového zisku z domácích zápasů v podzimní části soutěže.

SK Hranice A - FC Vítkovice B 1:0 (0:0)