SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci A porazili HFK Olomouc

V sobotu 20. října přivítali mladší žáci A SK Hranice za sychravého podzimního počasí poslední mužstvo tabulky 1.HFK Olomouc.
Utkání jsme bez tří nemocných hráčů začali dobře, když jsme si v prvních 15 minutách vypracovali hned tři šance, ale jako obvykle se nám branku vstřelit nepodařilo. Ve všech příležitostech se ocitl Marek Vyka a když ve 21. minutě netrefil tutový míč Zdenek Stryk začala se na naše kopačky usazovat zbrklost a nervozita. Soupeř hrozil hlavně z rychlých protiútoků, ale do kabin se odcházelo za bezbrankového stavu.
Ve druhém poločase pokračoval nemastný výkon našich chlapců. Naštěstí přišla 40. minuta kdy na branku postupoval M. Vyka a obránce hostů zastavil našeho útočníka v pokutovém území pouze za cenu faulu. Míč si postavil David Zezulka a prudkou střelou otevřel skóre. Olomoučtí odpověděli stejnou mincí, když si ve 44. min. školácky nastřelil Dominik Zbruž vlastní ruku a J. Procházka z penalty vyrovnal. Soupeře gól zvedl a začal stále častěji ohrožovat naši svatyni. Za 4 minuty se po rohovém kopu hostů blýskl Jakub Tomečka, když chytl výstavní hlavičku, která směřovala pod břevno. Rozhodnutí vzal na sebe Marek Vyka, když v 53. min. ukázkově přehodil T. Hýbnera v hostující brance a prodloužil vítěznou sérii na domácím hřišti na šest utkání. Střely Z. Stryka a M. Šumšala v závěru zápasu, které skončily na tyči, resp. na boční síti již změnu konečného skóre nepřinesly.
Kluky je možno pochválit pouze za vůli po vítězství, ale herně se nám utkání opravdu nevyvedlo. Vázla hlavně kombinace ve všech řadách a nenašel se hráč, který by byl schopen na sebe vzít zodpovědnost ve chvílích, kdy se mužstvu nedařilo.

SK Hranice A - 1.HFK Olomouc 2:1 (0:0)
Branky SK:
(40. David Zezulka (PK) , 53. Marek Vyka)

Sestava: Jakub Tomečka, Jan Šnejdrla, Dominik Zbruž, Jan Nehyba, David Zezulka, Radim Frydrych (31. Patrik Štefek), Marek Šumšal (59. Tomáš Molnár), Radim Žingor, Zdenek Stryk, Jakub Marek, Marek Vyka.


Starší žáci si se soupeřem snadno poradili a vysoko vyhráli.
SK Hranice – 1.HFK Olomouc 6:2

Mladší žáci A porazili HFK Olomouc
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko