Mladší žáci A nevyhráli ani u posledního

V sobotu 13. října zajížděli mladší žáci A SK Hranice k poslednímu celku tabulky do Brumova, který v této sezóně ještě nepoznal chuť vítězství.
Zápas začal naším tlakem a zdálo se být pouze otázkou času, kdy překonáme domácího brankáře. Bohužel se opět potvrdila největší současná slabina mužstva, kterou je zakončení vypracovaných příležitostí. Obzvláště tři šance Jakuba Marka a jedna Marka Vyky měly skončit v domácí síti. Naše obrana pod taktovkou stopera Jana Nehyby pracovala na výbornou, takže se Kuba Tomečka v brance opravdu nudil.
Ve druhé půli jsme s podporou větru pokračovali v dobývání domácí svatyně, ale obranný val brumovských chlapců, který čítal mnohdy devět hráčů, se nám nedařilo přelstít. Největší příležitost zahodil Zdenek Stryk, když po přihrávce J.Marka ze sedmi metrů přestřelil. Patnáct minut před koncem jsme již přeskupili naše řady a začali jsme hrát na tři útočníky. Bohužel ani tento tah nevedl k úspěchu, takže jsme sérii bez vstřelené branky na hřišti soupeře prodloužili na neuvěřitelných 201 minut.
Tímto utkáním, které výborně odřídil rozhodčí Jan Paták ze Zlína, jsme se propadli až na pátou příčku průběžné tabulky.

FC Elseremo Brumov - SK Hranice A 0:0
Sestava SK:
Jakub Tomečka, Jan Šnejdrla, Dominik Zbruž, Jan Nehyba, David Zezulka, Petr Kelar (31. Daniel Siegel), Petr Holoubek, Radim Žingor, Zdeněk Stryk, Jakub Marek (47. Patrik Štefek), Marek Vyka.

Starší žáci byli úspěšnější a v Brumově bez potíží zvítězili.
Utkání jsme začali výborně, když již ve druhé minutě svítilo na ukazateli skóre po brankách R. Pokorného 0:2. Tento hráč dovršil hattrick ve 43 minutě. Domácím se podařilo ještě v 52. minutě snížit, ale když za 12 minut po přihrávce R. Pokorného přidal čtvrtou branku
Richard Poláček, bylo o výsledku rozhodnuto.

FC ELSEREMO Brumov - SK Hranice A 2:4 (0:2)