SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Žáci A porazili Třinec

V sobotu 6. října přivítali žáci A SK Hranice na svém hřišti nováčka soutěže FK Fotbal Třinec, který v Hranicích předvedl bojovný fotbal.
Starší žáci byli úspěšní a třinecký tým těsně porazili.
SK Hranice A - FK Fotbal Třinec 2:1 (2:1)
Branky SK:
Radim Pokorný, Jan Šelle.


Mladší žáci opět potvrdili pravidlo „můj dům, můj hrad“, když v pátém domácím zápase za sebou zvítězili. Nebýt zbytečných porážek ve Vsetíně a na Baníku mohli jsme se vyhřívat na průběžném prvním místě tabulky.
Svého protivníka jsme od prvních minut přehrávali, když obzvláště přihrávky Petra Holoubka a Radima Žingora ze středu zálohy na naše útočníky znamenaly největší nebezpečí pro branku hostí. Třinecká defenziva však odolávala až do 17. minuty, kdy křižnou přihrávku z levé strany netrefil stoper a Jakub Marek pohotově zavěsil. Další šance Marka Šumšala a J. Marka pak již zůstaly nevyužity.
Ve druhém dějství nadále spolehlivě fungovala obraná řada (obzvláště pak D. Zbruž a D. Zezulka), v záloze jsme těžili z přehledu P. Holoubka a útočníci nadále pálili slibné brankové příležitosti (M. Vyka, J. Marek, D. Zbruž). Nutno však pochválit hostujícího brankáře Patrika Holeksu, který byl nejlepším třineckým hráčem a nebýt jeho mnohdy bravurních zákroků, odvezl by si soupeř jistě vyšší brankový příděl. Pět minut před koncem se však začala na kopačky našich chlapců kupit nervozita z neproměněných šancí a nechali se zbytečně zatlačit před vlastní pokutové území. Naštěstí se soupeři nepodařilo přímo ohrozit Jakuba Tomečku v naší brance.
Malou kaňkou na utkáních bylo chování skupinky hostujících rádoby „fanoušků“, kteří pravděpodobně zapomněli, že jsou na mládežnickém akci a častovali nejen rozhodčí, ale i domácí příznivce urážkami nejhrubšího zrna.

SK Hranice A - FK Fotbal Třinec 1:0 (1:0)
Branka:
17. Jakub Marek

Sestava SK: Jakub Tomečka, Jan Nehyba (48. Petr Kelar), Dominik Zbruž, Jan Šnejdrla, David Zezulka, Marek Šumšal, Petr Holoubek, Radim Žingor (56. Daniel Šerý), Zdenek Stryk, Jakub Marek, Marek Vyka (59. Patrik Štefek).

Tabulka MSŽD:

Žáci A porazili Třinec
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko