Po výborném výkonu si náš tým připsal další vítězství na hrišti soupeře.

2 : 3 (0 : 1)

Branky SK: 37. Ferenc, 49. Michálek (PK), 69. Michálek.
Diváků: 250.
Sestava SK: Vítek - Michálek, Král, Richter, Anastazovský - Bušina, Modelský, Málek (78. Staněk), Ferenc - Dohnal, Rybařík (73. Rebenda).

Domácí tým, který byl na 2. místě tabulky a 8 kol po sobě neprohrál, nastoupil se značným sebevědomím, produkoval celkem technický, kombinační fotbal. Mladý tým hostů byl od počátku utkání lepší a soupeře v 1 půli tařka do ničeho nepustil. Naopak dokázal být přímočařejší v tahu na branku. Již v 19. min. Ferenc, který dostal nádherný míč z pravé strany obešel vše co mu ustálo v cestě včetně brankáře a místo do prázdně branky chtěl ještě přihrát. Domácí obránce vykopl míč z prázdné branky. Ve 37. min. se tentýž hráč již nemýlil a pěknou střelou poslal náš tým do vedení.
Obraz hry se nezměnil ani ve 2. půli. Slavičín se nepoučil z vývoje z 1. části utkání a nechával hostům dost prostoru zejména v zakládání útočných kombinací přes krajní záložníky. Již v 49. min. byl v šestnáctce domácích sražen Rybařík a Michálek nařízenou penaltu bezpečně proměnil. V 69. min. po přetaženém rohovém kopu opět Michálek tvrdou střelou z hranice šestnáctky pod břevno zvýšil na 3:0. I když hru měli hosté neustále pod kontrolu situace se zdramatizovala v závěru, kdy nejprve po ojedinělé střele domácích míč po několika tečích skončil v síti brankáře Vítka a v nastaveném čase Slavičín upravil výsledek na přijatelnou porážku.

Trenéři Průcha a Kubica k zápasu řekli:
"Z utkání jsme měli trochu obavy, soupeř hrál dost otevřeně a to našim hráčům vyhovovalo. Byl to náš nejlepší výkon na podzim. Pochvalu za předvedený výkon si zaslouží bez vyjímky všichni hráči".

Další výsledky 9. kola:
Brumov - Orlová 0:1, Velké Losiny - Bystřice pod Hostýnem 2:0, Havířov - Rýmařov 1:1, Ostrava B - MS. Albrechtice 1:0, Kravaře - Velké Karlovice + Karolinka 3:0, Bohuslavice - FC Vsetín 2:1, Frenštát pod Radhoštěm - Napajedla 3:0.