Výhra mohla být i vyšší

V zápase s Bohuslavicemi byli fotbalisti SK Hranice celou první půli jasně lepší a jen díky střelecké nemohoucnosti nedokázali vstřelit víc než jednu branku. Ve druhé půli hosté ožili a několikrát byli blízko vyrovnání, což se jim ale nepodařilo a těsně před koncem dostali rozhodující branku.

SK Hranice – TJ Bohuslavice
2:0 (1:0)

Branky: 42. Dohnal, 88. Rebenda.
Diváků: 250.
Sestava SK: Vítek - Bušina, Michálek, Richter, Bočan (46. Anastazovský) - Fiala (84. Rebenda), Modelský, Málek, Ferenc - Dohnal, Rybařík.

Soupeř z Bohuslavic nastoupil k utkání s respektem. Dobře bránil a do útočné činnosti se snažil vysouvat rychlého Žůrka a důrazného Kretka. Hranice jako obvykle produkovaly kombinační fotbal s dobře organizovanou obranou. V prvním poločase byli jasně lepším týmem a soupeře tařka nepustili na dostřel ke své brance. Ovšem jejich produktivita byla žalostná. Svoji snahu nakonec korunovali úspěchem, když ve 42. minutě po zahrané standartní situaci otevřel skore Dohnal.
Do druhé půle Bohuslavice vystřídaly hned tři hráče, tedy maximální počet a bylo to hodně znát. Začaly být podstatně důraznější a do útočné fáze se dostávaly již ne pouze nákopem ale kombinací. V 58 minutě po zaváhání obrany Hranic se dostal do gólové pozice Žůrek ale netrefil prázdnou branku. Zajímavá situace vznikla v 79. minutě, kdy se zranil brankář hostů a do branky musel nastoupit hráč z pole Odstrčilík. Zdálo se, že domácí rozhodnou utkání ve svůj prospěch, ale soupeř kladl značný odpor a dokonce si opět vytvořil další šanci. Utkání nakonec definitivně rozhodl v 88. minutě Rebenda, který pěkně naběhl na centr Rybaříka a hlavou nedal brankáři šanci.
Trenér Kubica k zápasu řekl: “Utkání jsme již měli rozhodnout v první půli, kdy jsme měli neustálou převahu.Druhá část hry byla z naši strany bez patřičné koncentrace a nasazení“.

Další výsledky 8. kola:
Orlová - Frenštát 0:0, Napajedla - Slavičín 1:1, Vsetín - Kravaře 0:0, Velké Karlovice + Karolinka - Ostrava B 1:1, MS. Albrechtice - Havířov 1:0, Rýmařov - Velké Losiny 2:0, Bystřice p. H. - Brumov 1:1.