Další domácí remíza

Muži doma ztratili další dva body. Tentokrát neudrželi dvoubrankové vedení s rezervou Baníku Ostrava.

SK Hranice – FC Baník Ostrava B
2 : 2 (2 : 1)

Branky SK: 18. Ferenc, 38. Modelský.
ŽK:Bočan, Král, Rybařík, Bušina - Přecechtěl. Rozhodčí: Ludvík. Diváků: 350.
Sestava SK: Vítek - Michálek, Král, Richter, Bočan - Fiala, Málek, Modelský, Ferenc - Rybařík (78. Rebenda), Dohnal (62.Bušina).

Juniorka Baníku Ostrava se jako obvykle prezentovala důslednou obrannou činností s vysokými středními obránci, kde zejména Pavlík podal tařka bezchybný výkon, běhavou zálohou, v níž dominoval Ficek a v útočné řadě dělal problémy domácí obraně urostlý Myšinský. Hranice chtěly navázat na slušné výkony z posledních zápasů a to se jim téměř podařilo.V 18. minutě po zahraném rohového kopu se k odraženému míči dostal Ferenc a střelou do sítě posunul Hranice do vedení. Ve 38. minutě se obranou Baníku proháčkoval Modelský, na šestnátce přehodil vysoké obránce, kteří si srazili míč do vlastní branky.vAž do této chvíle se hrál oboustranně pohledný fotbal. V závěru poločasu však domácí zbytečně nakopávali míče, nenapadali soupeře v rozehrávce a to se jim vymstilo, když gólem do šatny snížil Ficek.
Úvod 2. půle opět lépe vyšel hostujícímu Baníku a v 53. minutě srovnal na konečných 2:2 Přecechtěl. Druhý poločas byl poznamenán nerovností terénu, takže bylo vidět více bojovnosti a nasazení než kombinace. Přesto si obě družstva vytvářela gólové šance. Baník nastřelil břevno, Bušina se po křížné přihrávce ocitl před brankářem, jeho střela byla sice prudká, ale trefila brankáře, a tak se na výsledku již nic nezměnilo.
Trenér Kubica k zápasu řekl:
"Myslím si, že nerozhodný výsledek je spravedlivým vyjádřením sil, i když je pravda, že jsme vedli 2 :0. V závěru utkání mohlo dojít jak k zisku tak i ztrátě bodů, avšak ani hosté ani my jsme neproměnili brankové příležitosti."

Další výsledky 6. kola:
Orlová - Slavičín 1:4, Napajedla - Kravaře 0:1, Vsetín - Havířov 3:0, Velké Karlovice - Velké Losiny 1:0, Frenštát p. R. - Bohuslavice 1:1, MS. Albrechtice - Brumov 1:2, Rýmařov - Bystřice p. H. 1:1.