Šťastná remíza

Velké Losiny, ač soupeř z popředí tabulky, nepředvedl nijak oslnivý výkon. Domácí, zejména v prvním poločase, působili ustrašeným dojmem. Místo, aby svého soupeře přitlačili již od úvodu utkání, jako tým nehráli aktivně, bez patřičného důrazu a se spoustou nepřesností.

SK Hranice - Sokol Lázně Velké Losiny
2 : 2 (0 : 1)

Branky: 50. a 90. M. Fiala – 16. Klemsa, 51. Soukup.
ŽK: Rybařík, Michálek, Vítek. Rozhodčí: Stloukal. Diváků: 200.
Sestava SK:Vítek - Michálek, Richter, Bočan, Král - Málek, Rybařík (71. Rebenda), Dohnal (80. Staněk), Modelský - Fiala, Ferenc.

Je sice pravdou, že oproti jiným utkáním byli důrazní ve střelbě, avšak ze čtyř ran vyslaných na branku soupeře se ani jednou netrefili. V 16. minutě využil kolmou přihrávku mezi obranu hbitý hráč hostí Klemza a i když Hraničtí reklamovali jeho ofsajdové postavení, tentýž hráč při sólovém nájezdu vstřelil vedoucí branku hostí. Do druhé půle nastoupili domácí s větším nasazením a odměnou jim byla v 50. minutě pěkná branka Fialy. Ovšem vzápětí se hosté radovali podruhé. Už v 51. minutě z jasné ofsajdové pozice dostal míč Stloukal a ten po sólu dostal Losiny opět do vedení. Spravedlivé vyrovnání vyplynulo z velkého tlaku Hranic. V 90. minutě se po zahraném trestním kopu do šestnáctky soupeře vtěsnali všichni hráči domácích a zde se nejlépe zorientoval opět Fiala a ten rozhodl, že utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou.

Další výsledky 4. kola:
Orlová-Lutyně - Bohuslavice 1:2, Slavičín - Kravaře 0:0, Napajedla - Havířov 1:0, Vsetín - Brumov 1:1, Velké Karlovice+Karolinka - Bystřice p. Hostýnem 0:0, Frenštát p. R. - Baník Ostrava B 2:0, MS. Albrechtice - Rýmařov 3:1.

Další zápas odehrají naši fotbalisté ve středu 5. září od 17 hodin, kdy na domácím hřišti hostí MS. Albrechtice.