Mladší žáci A podruhé zvítězili

Za úmorného vedra v pravé poledne nastoupili v sobotu 25. srpna mladší žáci A SK Hranice ke svému druhému mistrovskému utkání v MSŽD. Soupeřem jim byl tým SK Unex Uničov, se kterým na jaře prohráli 1:2, takže motivace našim chlapcům určitě nechyběla.
Hned v první minutě vyslal kolmicí Radim Žingor na Zdenka Stryka, který postupoval sám na hostujícího gólmana, ten ovšem střelu bravurně zneškodnil. V zápětí se soupeř dostal do jediné šance v prvním poločase, když hrubku Davida Zezulky uhasili naši obránci v poslední chvíli. Následovalo několik šancí našich chlapců, které ovšem likvidoval nejlepší hostující hráč v utkání, gólman Vojtěch Vybíhal. Překonat se nám ho podařilo až ve 14. minutě, kdy Petr Holoubek vybojoval míč ve středu hřiště, poslal jej na levou stranu Zd. Strykovi, který po obejití dvou hráčů předložil tutovku Kubovi Markovi a tento se v těchto situacích nemýlí. Zbylé šance již zůstaly nevyužity, ale ta Zd.Stryka ze 21. minuty byla více než 100%.
Příležitosti, které jsme v prvním dějství neproměnili a zvláště pak síly, které jsme zbytečně vydávali po ztrátách na pravé straně hřiště nám chyběly ve druhém poločase. Kluci již polevili v pohybu bez míče a hra zapadla do průměru. Ve 47. minutě přišla po přímém kopu Radima Frydrycha pojistka v podobě branky střídajícího Marka Vyky. Soupeř si také ve druhém poločase vytvořil jedinou šanci, když těsně před koncem přelstil naši ofsajdovou past, ale naštěstí vše stačil zažehnat Dan Šerý.

SK Hranice A - SK Unex Uničov 2:0 (1:0)