Mladší žáci A vysoko zvítězili

V sobotu 28. 7. odehráli mladší žáci A SK Hranice první přípravné utkání před novým soutěžním ročníkem. Na krásném hřišti v Jakubčovicích jim bylo soupeřem domácí mužstvo. Hraničtí chlapci po týdenní hrubé přípravě okusili poprvé míč a hlavně v první půli to bylo znát.
Přitom začátek našim hráčům vyšel výborně, když hned ve druhé minutě využil přihrávku Marka Šumšala, Jakub Marek a otevřel skoré utkání. Neuběhly ani tři minuty, když J. Marek přistrčil míč proti noze Radimovi Žingorovi a ten střelou z první vymetl šibenici domácí svatyně. Po této brance hosté nadále útočili, ale ve 12 minutě po neslané - nemastné střele z dálky neudržel Martin Chovanec míč a domácí snížili na 1:2. Gól nás negativně poznamenal a obrana začala kupit zbytečné chyby, které soupeř využil v 19. a 28. minutě k otočení skóre. Naštěstí do poločasu vstřelili branky J. Marek a R. Frydrych, takže jsme do kabin odcházeli s jednobrankovým vedením.

Druhý poločas už se změnil v jednoznačnou exhibici Hranických hráčů, kteří domácí pouštěli na svou polovinu pouze v ojedinělých případech. Pouhé tři minuty po zahájení druhého dějství si mohl vyzkoušet své oslavné salto Marek Šumšal, které zopakoval i ve 48´. Střelecky se blýskl také Zdenek Stryk, který rozvlnil domácí síť hned ve třech případech. Branky Radima Frydrycha, Marka Vyky a Petra Holoubka jen zaokrouhlili počet gólů na rovný tucet.

Fotbal Jakubčovice - SK Hranice A 3:12 (3:4)