Mladší žáci B zvítězili po šesté v řadě

V neděli 17. června zajížděli mladší žáci SK Hranice „B“ k poslednímu mistrovskému utkání na hřiště Sok. Černovír. Domácí mužstvo, které se nachází na jedenáctém místě tabulky, se pro naše kluky stalo lehkým soustem.
Od prvního hvizdu rozhodčího Stloukala se chlapci do soupeře opřeli a bylo jen otázkou času, kdy se prosadíme i gólově. Tento okamžik přišel již ve 4. minutě, když Radim Frydrych vybojoval zdánlivě ztracený míč na brankové čáře a pro Kubu Marka už nebyl problém otevřít skóre. V 15. minutě pak našel Petr Holoubek přihrávkou za obranu Marka Šumšala a vedli jsme 2:0. Skóre poločasu uzavřel Marek Vyka, který v rozmezí tří minut vsítil díky svému důrazu v pokutovém území dvě branky.
Po výměně stran jsme opět zaspali první desetiminutovku a povolili domácím vyrovnat naši územní převahu. Na koně nás opět posadila technická paráda Petra Holoubka, který ve 41. minutě přelstil tři obránce soupeře a zvýšil na 5:0. Netrvalo ani čtyři minuty a Marek Šumšal mohl opět předvést své oslavné salto - 6:0. Poslední naši branku vsítil ve 49. minutě dobře hrající Zdenek Stryk. Čestného úspěchu se soupeř dočkal pět minut před koncem, kdy po rychlém protiútoku využil přihrávku proti noze nejlepší hráč domácích Michal Stratil.
Tímto utkání zakončili naši kluci svou první sezónu na velkém hřišti, ve které se umístili na pěkném třetím místě s náskokem 12 bodů před dalším pronásledovatelem. Potěšující skutečností do dalších ročníků je také fakt, že společně s mužstvem SK UNEX Uničov B jsme soutěž odehráli s jasně nejmladšími hráči.

Sokol Černovír - SK Hranice B 1:7 (0:4)