SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci B zvítězili v Přerově

V sobotu 19. května zajížděli mladší žáci B k okresnímu derby na hřiště FKM Přerov. Domácí vrstevníci se posílili o dva starší hráče ze soupisky áčka a dokázali na kolik je pro ně toto utkání prestižní.
Začátek Hranicím vyšel výborně, když hned v první minutě dostal do velkého vápna přihrávku Zdenek Stryk, bleskurychle zasekl míč do protipohybu a domácí obránce shrábl na zemi míč rukou. K exekuci pokutového kopu se postavil specialista Radim Frydrych a s jistotou proměnil. Tato branka byla jubilejní stou v Krajském přeboru na Hranickém kontě. Soupeř se z gólu rychle otřepal a hrozil z přímých kopů. Zvlášť v osmé minutě při zaváhání našeho brankáře nám hodně zatrnulo. Následně přišla další pohroma pro domácí, když po prudké střele využil vyražený míč Jakub Marek k pohotové dorážce na 0:2. Ve zbytku prvního dějství byl vidět oboustranně pohledný fotbal, ale ani samostatný nájezd Marka Šumšala přes půlku hřiště neskončil za zády výborně chytajícího Robina Kunce.
O přestávce bylo mužstvo za předvedenou hru pochváleno a kluci se trenérům odměnili sehráním jednoho z nejlepších jarních poločasů. Většina času se totiž odehrála před domácí brankou. Do jediné vážnější akce pustila skvěle fungující obranná čtveřice domácí útočníky až 3 minuty před koncem, ale naštěstí vše na poslední chvíli uhasil výborný Dan Šerý. O převaze hostů svědčí také fakt, že za celých 30 minut druhého dějství se Jakub Tomečka v naší brance vůbec nedotkl míče. I když naši chlapci již žádnou branku nepřidali, přesto byli všichni hostující příznivci potěšeni předvedeným výkonem celého kolektivu, který čítal opět 18 hráčů.

FKM Přerov B - SK Hranice B 0:2 (0:2)
1. Radim Frydrych (PK), 11 Jakub Marek

Sestava SK: Martin Chovanec, Tomáš Molnár, David Zezulka, Dominik Zbruž, Jan Šnejdrla, Radim Frydrych, Petr Holoubek, Radim Žingor, Zdenek Stryk, Marek Šumšal, Jakub Marek, Daniel Šerý, Jan Nehyba, Václav Lesák, Patrik Štefek, Petr Kelar, Marek Vyka, Jakub Tomečka.

Starší žáci na soupeře nestačili a v Přerově vysoko prohráli.
FKM Přerov B - SK Hranice B 6:1 (3:1)