Mladší žáci B ztratili v Uničově

V sobotu 5. května nastoupili mladší žáci B SK Hranice na dobře připravené hrací ploše v Uničově proti svým vrstevníkům za nevlídného počasí.
Začátek utkání se odehrával převážně mezi oběma pokutovými územími a šancí bylo jako šafránu. Soupeř dobře kombinoval a výborně přenášel hru křižnými míči na zabíhající krajní záložníky. Z takto založené akce jsme taky v 18. minutě obdrželi první branku, když zaváhání J. Nehyby potrestal domácí J. Skřivánek střelou okolo špatně postaveného M. Chovance. Hned o chvíli později nás po minele D. Zezulky zachránilo břevno. Naše pasivita pokračovala a po zmatku při odkopu lehkého míče jsme sami „namazali“ domácím, kteří ve 25. minutě zvýšili na poločasových 2:0.
O přestávce si naši kluci vyslechli krátké hodnocení a změnu taktiky. Trenéři vysunuli před zálohu podhrotového hráče, který více podporoval oba útočníky a výsledkem byl zcela jiný obraz hry i herní projev. Hraničtí zatlačili domácí před jejich branku a hned ve 33. minutě přehodil po ukázkové samostatné akci M. Šumšal bezmocného V. Vybíhala. Nápor našich chlapců pokračoval, ale neuvěřitelné zahazování i těch nejvyloženějších šancí nás bohužel stálo body. Samotný střelec našeho jediného gólu šel hned 3x sám na brankáře a ani dorážka J. Marka a střela J. Nehyby z ostrého úhlu neskončila v domácí svatyni. Za předvedený druhý poločas by si ovšem naši kluci minimálně bodík zasloužili. Nejlepším hráčem týmu byl tentokrát J. Šnejdrla, který na levém okraji obrany podal bezchybný výkon a odehrál celý zápas bez střídání stejně jako D. Zbruž, D. Zezulka a P. Holoubek.

UNEX Uničov B - SK Hranice B 2:1 (2:0)