Zveřejňujeme výsledky soutěžních utkání mládežnických týmů:
Branky: Pulkert, Bušina, Stryk, Sekyra, Kufa 1.
Sestava: Pumprla – Pavelka, Vadel, Kolman, Rebenda (85. Chupík) - Pulkert, Bušina, Mizera (76. Ohnůtek), Sekyra – Kufa (80. Bočan), Stryk
Zasloužené vítězství hostů, které mohlo být i výraznější.

Karviná – SK Hranice 2:0 (0:0)
Sestava: Pumprla- Ohnůtek, Vadel, Kolman, Rebenda – Pulkert, Pavelka, Bušina, Sekyra – Kufa, Stryk
Výsledek vyrovnaného utkání bez šancí rozhodl sudí dvěmi pokutovými kopy a dvěmi čarvenými kartami.

Mladší dorost – MSDD
Bystřice pod Hostýnem – SK Hranice 3:1 (2:0)
Branka: Sucháček
Naši hráči nastoupili k utkání sebevědomě a to se v derby zápasech nevyplácí. Domácí hráči bojovali, dali do hry srdce a po zásluze zvítězili.

Karviná – SK Hranice 0:0
V dalším utkání na hřišti soupeře podali naši hráči zlepšený výkon, ale neproměňováním ani těch nejvyloženějších šancí se připravili o výhru. Je to škoda, protože po vydařené půlsezóně přišel pokles formy v nejméně vhodný čas.

Starší žáci A – MSŽL
SK Hranice – Karviná 0:0
Hráči domácího mužstva nastupovali s vědomím, že musí zvítězit.
První poločas si naši hráči vytvořili mírnou převahu, ale žádné mužstvo nemělo vyloženou šanci stav 0:0.
Druhá půle začala tlakem domácích a přišli i velké šance. K Patrikovi Butkayovi se dostal míč, který vypadl z náruče hostujícího brankáře, střela šla vedle brány. Znovu přišel trestný kop, který zahrával Jakub Simon. Trefil břevno a hosté vykopávali míč z brankové čáry. Když třetí šanci nevyužil Jakub Simon a přestřelil bránu zápas skončil 0:0.

Mladší žáci A – MSŽL
SK Hranice – MFK Karviná 5:0 (2:0)
Branky: Rolinc 3, Orava, Sencovici 1
Sestava: Lasík, Malý, Rebenda, Spišiak, Sencovici, Schmidt, Orava, Hanák, Zvirinský, Rolinc ©, Bača.
Střídání: Lasík (31. Koráb), Bača (31. Pecha), Zvirinský (37. Bubeník), Orava (46. Páleník)
V utkání plném brankových příležitostí byli hráči Hranic lepší, když využili své šance.

Přátelský zápas mladší žáci A
FK Viktorie Přerov –SK Hranice 1:7 (0:5)
Branky: Orava 3, Rolinc 2, Bača, Zvirinský 1
V přátelském utkání dostali příležitost hráči širšího kádru.

Mladší žáci B – krajský přebor
FKM Přerov B – SK Hranice B 1:1
Branka: Spišiak 1
Na velmi špatném promáčeném terénu naši hráči podali průměrný výkon a brankou Spišiaka z přímého kopu si odvezli z hřiště soupeře bod.

SK Hranice B – Litovel 2:1
Branky: Hladík, Kus 1
I když bylo naše družstvo citelně oslabeno zraněnými a nemocnými hráči, přesto jsme získali tři body. Nejlepším hráčem byl J. Lukeš, který svou bojovností podržel celé mužstvo.