Muži dali tři branky, přesto s Uničovem prohráli

V zápase 22. kola MSFL nastoupili fotbalisté SK Hranice doma proti Uničovu.

SK Hranice - SK UNEX Uničov
3 : 4 (0 : 3)

Úvod zápasu domácí tentokrát nezaspali, ale stejně do kabin odcházeli s tříbrankovým mankem, po té, co ve 21., 32. a 39. minutě inkasovali po třech standardních situacích. Ve druhé půli se domácí pokusili o zvrat, snížili na 2:3, ale z další standardky znovu inkasovali a branka vstřelená v 88. minutě z penalty už jim k bodům nepomohla.

Branky: 53. Ferenc, 73. Švancer, 84. Páleník (PK) - 21. Vaníček, 32. Stoklásek (PK), 39. Mazouch, 84. Laštůvka.
ŽK: Stoklásek - Richter. Rozhodčí: Rozhodčí: Straka - Býma, Kubíček. Diváků: 120.
Sestava SK: Malota - Švancer, Michálek, Richter, Melčák - Simandl, Páleník, Kubica, Staněk - Žemlík, Ferenc.

Další zápas hrají naši fotbalisté znovu doma a to už v úterý 1. května od 10.15 hodin proti Břeclavi.

Další výsledky 22. kola:
Fulnek - Mutěnice 3:1, Jihlava B - Brno B 1:0, Brumov - Slovácko B 0:1, Dolní Benešov - Ostrava B 0:1, MSK Břeclav - Lipová 0:2, Zlín B - Karviná 2:1, Frýdek-Místek - 1.SC Znojmo 2:2.