Chybovala obrana i brankář

SK Hranice - 1.SC Znojmo
2 : 3 (0 : 1)

V zápase 12. kola MSFL naše obrana neuhlídala brejky hostujícího Znojma a po další porážce na domácím hřišti už mužstvo kleslo v tabulce na třináctou příčku.
Branky: 51. Šultés, 80. Segeťa - 28. Macík, 54. Jiřikovský, 55. Kováč. ŽK: Koudelný, Vaculín, Nikolén. Rozhodčí: Szarowski – Tacina, Šalata. Delegát: Juránek Diváků: 150.
Sestava SK: Štěpán – Koudelný, Jašíček, Vaculín, Richter (64. Štverka) – Segeťa, . Žmolík (46. Pekný), Málek, Josl – Nikolén, Šultés. Trenér: Oldřich Machala.

Našim hráčům v utkání prakticky nic nevycházelo. Vázla spolupráce, chybovala obrana a tak se Znojemským vyplatila sázka na brejky. První gól jim ještě sudí neuznal kvůli faulu na brankáře, ale ve 28. minutě se už hosté ujali vedení. Jiříkovský odcentroval a Macík hlavou poslal míč do sítě. Hranice se sice snažily vyrovnat, ale před branku soupeře se prakticky nedostali.
Vyrovnání přinesla až 51. minuta, kdy si Šultésova střela našla cestu do znojmské branky. Radost domácích však neměla dlouhého trvání. Za tři minuty po technické akci dostal hosty znovu do vedení Jiřikovský a za další minutu přidal třetí branku Kováč. Od této chvíle už si hosté hlídali dvoubrankové vedení a hra se odbývala především ve středu hřiště. V závěru ještě zápas zdramatizoval kontaktním gólem Segeťa, ale Znojemští si už výhru vzít nenechali.
Trenér Oldřich Machala po utkání řekl:
"Zápas nám vůbec nevyšel, hosté vyhráli zcela zaslouženě. Potrestali naše chyby. Na dvou gólech se podepsala obrana a také brankář."

Další výsledky 12. kola:
Kohoutovice - Ostrava B 0:3, Zlín B - Bystřice pod Hostýnem 2:0, Vítkovice B - Slovácko B 1:0, Lipová - Třinec 0:2, 3 Uničov - HFK Olomouc 0:4, Hlučín - Poštorná 4:0, Dolní Benešov - Bystrc 2:1.