SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci B dvakrát vyhráli

O víkendu 24.- 25. 3. sehráli mladší žáci B SK Hranice (ročník narození 1995) poslední dvě přípravná utkání před začátkem jarní části mistrovské soutěže.
V sobotu jim byli na hřišti v Černotíně soupeřem mladší vrstevníci ze starší přípravky A. V zápase který byl pro srdnatě bojující kluky K. Ančince a R. Sobka první zkušeností s velkým hřištěm předáděli v prvním poločase starší hráči jak se dají zahazovat i ty nejvyloženější gólové příležitosti, když většina kluků odvedla podprůměrný výkon. Druhá půle již byla o poznání lepší, ale za předvedený výkon se chlapci pochvaly od trenérů nedočkali.

SK Hranice B - SK Hranice „96“ 9:0 (3:0)
Branky:
Holoubek 5, Nehyba 3, Zbruž

Sestava: Martin Chovanec, Tomáš Molnár, Dominik Zbruž, Jan Šnejdrla, Petr Matějíček, Jan Nehyba, Petr Holoubek, Radim Žingor, Václav Lesák, Marek Šumšal, Jakub Marek, Marek Vyka, Radim Frydrych, Daniel Šerý, Patrik Štefek, Petr Kelar, Jakub Tomečka.

V neděli jsme už na domácím trávníku přivítali čtvrtý tým Krajské soutěže, sk. A - Želátovice, který nastoupil s o rok staršími hráči (roč.1994). V prvních dvaceti minutách jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a výsledkem byl premiérový gól Marka Vyky v našem dresu, po centru Radima Frydrycha z pravého křídla. Po vedoucí brance ovšem kluci nepochopitelně polevili a hosté trestali vyrovnáním těsně před půlí po zaváhání záložníka s odkopem v našem brankovém území.
Druhý poločas už jsme začali předvádět svou kombinační hru a s podporou větru jsme hráče Želátovic jasně přehrávali. Kluci ovšem nadále neproměňovali šance a vysvobozením byl až pokutový kop 15 minut před koncem, který po podražení P. Holoubka proměnil sám faulovaný. Branka kluky neuvěřitelně nakopla a další tři góly kluci přidali v rozmezí devíti minut. Zvláště dalekonosná střela Radima Frydrycha po rohovém kopu byla velmi pohledná.
Tímto utkáním skončila mladším žákům B přípravná část jarní sezóny (šest vítězství a jedna prohra, při skóre 40:7) a v neděli 1. dubna sehrají od 15 hodin na domácím hřišti první mistrovské utkání se Sokolem Černovír.

SK Hranice „B“ - FC Želatovice 5:1 (1:1)