SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci B hráli poprvé venku

V sobotu 17. února odehráli mladší žáci B SK Hranice první venkovní utkání v roce 2007.
Přestože jsme k zápasu nastoupili po více než tříměsíčním tréninku v halách, na našich chlapcích tento handicap nebyl skoro znát. Na umělé trávě v Přerově, která má minimální povolené rozměry jsme si se stejně starým soupeřem FKM Přerov (v podzimním mistrovském utkání jsme vyhráli 4:0) kvalitně zatrénovali a odvezli si velmi vysoké vítězství.
Kluci hned od první minuty zatlačili soupeře na jeho půlku a po deseti minutách jsme vedli již 3:0. Po prostřídání všech hráčů se náš gólostroj na chvíli zastavil a dokonce jsme po zbytečné chybě stopera obdrželi gól, ale přesto jsme dále pokračovali v nátlakové hře a skóre rychle narůstalo. Ve druhém dějství se hranická převaha ještě zvýraznila o čemž svědčí fakt, že náš brankář nemusel čelit ani jedné střele domácího týmu. Obrana se v této části výborně doplňovala a záložníci rozdělovali potřebné míče útočníkům, kteří své šance s přehledem zakončovali. Závěrečné skóre vyznívá jasně pro hranické fotbalisty, ale až další přípravné zápasy ukážou jak se mužstvu vyplatila poctivá zimní příprava.

FKM Přerov B - SK Hranice B 1:12 (1:6)
Branky SK:
Holoubek 4, Šumšal 3, Marek 2, Nehyba, Frydrych (PK), Chovanec

Sestava SK: Martin Chovanec, Daniel Siegel, Dominik Zbruž, Jan Šnejdrla, Petr Matějíček, Jan Nehyba, Zdenek Stryk, Radim Žingor, Petr Holoubek, Marek Šumšal, Jakub Marek, Radim Frydrych, Tomáš Molnár, Patrik Štefek, Matěj Benk, Jakub Tomečka.
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko