SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší přípravka doma bronzová

V neděli 28. ledna byl odehrán v hale SOU turnaj mladší přípravky (ročník 1998) za účasti osmi mužstev. Domácí SK Hranice postavil jednou mužstvo, které si vedlo úspěšně a nebýt početné marodky, která výrazně oslabila tým, mohli si děti odnést ještě cennější medaile.
Mladší přípravka doma bronzová

Zaváhání z prvního utkání s FC Vsetín, napravili naši mladí hráči a hráčky hned v dalších zápasech, když postupně porazili pozdějšího vítěze 1.FC Valašský, okresního rivala KMK Přerov i FK Frýdek Místek. Souboj s SK Prostějov i posledním mužstvem 1.HFK Olomouc jsme taktéž dovedli do vítězného konce a tak už závěrečné utkání celého dne s HS Kroměříž rozhodovalo o konečném pořadí na medailových místech. Bohužel v tomto utkání již našim nadějím viditelně došly síly, ale i třetí místo přítomné rodiče a fanoušky potěšilo.

Cena pro nejlepšího hráče zůstala zaslouženě díky Dominikovi Smékalovi v rukou domácího týmu.

Vedení mužstva by chtělo touto cestou poděkovat všem rodičům, kteří přispěli svou pomocí ke zdárnému průběhu celé akce, za podporu svých ratolestí a neúnavné povzbuzování.

Na závěr bychom chtěli oslovit všechny rodiče, aby přivedli své ratolesti (ročníku narození 1998), kterým nechybí chuť do hry na trénink mladší přípravky A, případně kontaktovali sekretáře komise mládeže pana Kubicu na tel. 605 230 359.

Výsledky SK Hranice:
SK Hranice - FC Vsetín 2:4
SK Hranice - 1.FC Valašský 2:1
SK Hranice - KMK Přerov 1:0
SK Hranice - FK Frýdek Místek 4:2
SK Hranice - SK Prostějov 2:0
SK Hranice - 1.HFK Olomouc 7:1
SK Hranice - HS Kroměříž 0:2

Sestava a střelci branek SK:
R.Částečka, P. Vladař, D. Smékal 13, A. Mičkal 1, J. Pavlištík 3, O. Sedláček 1, A. Smutná, J. Lapeš, V. Žingorová.

Tabulka a všechny výsledky:

Mladší přípravka doma bronzová
(ps)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko