Nikolén vystřílel na HFK remízu

Kdyby hraničtí fotbalisté v Holicích odehráli celý zápas tak, jak zvládli druhou půli, mohli přivézt tři body. O remízu se ve druhé části nejvíce zasloužil autor dvou branek Hranic Nikolén.

1.HFK Olomouc - SK Hranice
2 : 2 (2 : 0)

Branky: 7. M. Kaščák, 40. Ineman – 71. a 74. Nikolén. ŽK: Lošťák, M. Kaščák, Mucha, Šnajdr, Kalvoda – Koudelný, Vaculín, Šultés. Rozhodčí: Dudek – Ludvík, Šalata Delegát: Kubalák Diváků: 211.
Sestava SK: Štěpán – Richter, Jašíček, Vaculín, Šultés – Žmolík (46. Nikolén), Machač, Málek (84. Pekný), Janoviak (70. Štverka) – Segeťa, Koudelný. Trenér: Oldřich Machala.

Zápas začali lépe domácí, kteří se v 7. minutě ujali i vedení. Holičtí měli i nadále mírnou převahu, ale do vyložených šancí se nedostávali. Až ve 40. minutě zvýšili po rohu na dvoubrankový rozdíl.
Do druhého poločasu hosté přeskupili sestavu a byli to oni, kdo udával tempo. V rozmezí tří minut se jim podařilo vyrovnat, když obě branky Hranic vstřelil Nikolén. Nejprve tečoval Richterovu střelu a podruhé utekl domácí obraně a s přehledem skóroval. Hosté nakonec mohli i zvítězit, ale další šance už neproměnili.
Trenér SK Oldřich Machala nám k zápasu řekl:
"V úvodu zápasu jsme zaspali a hned dostali laciný gól. I druhá branka byla hloupá. Brankář si zařval mám, ale k míči se nedostal. O přestávce jsme udělali nějaké změny a mužstvo začalo konečně bojovat. Hráči si sáhli na dno, vyrovnali jsme a moc nechybělo, abychom i vyhráli. Každopádně se mužstvo přesvědčilo, že hrát se dá s každým. Remíza je zasloužená."

Další výsledky 11. kola:
Dolní Benešov - Kohoutovice 1:0, Bystrc - Hlučín 1:1, Poštorná - Uničov 2:0, Znojmo - Lipová 2:1, Třinec - Vítkovice B 2:0, Slovácko B - Zlín B 0:2, Bystřice pod Hostýnem Ostrava B 0:0.