Kolaps ve druhém poločase

K zápasu s rezervou Tescomy Zlín nastupovali hraničtí fotbalisté s odhodláním získat v zápase minimálně bod.

SK Hranice – FC Tescoma Zlín B
0 : 3 (0 : 0)

V prvním poločase se jim tohle předsevzetí vcelku dařilo naplňovat, byli soupeři více než rovnocenným soupeřem a vypracovali si i několik slibných příležitostí, které však pozorná hostující obrana dokázala eliminovat. Také v úvodu druhé půle byli domácí aktivnější, ale jejich plány narušila první branka hostí, kteří se v 63. minutě ujali po rychlé akci vedení. Domácí se pak trochu zvedli, když hosté o tři minuty později neproměnili penaltu, ale do kolen je v 78. minutě poslal Janča, který zvýšil na 0:2. Definitivní K.O. Hranickým uštědřil dvě minuty před koncem Křiva, který uzavřel účet zápasu na konečných 0:3.

Branky: 63. Pazdera, 78. Janča, 88. Křiva.
ŽK: Michálek, T. Richter. Rozhodčí: Pochylý - Paták, Páral. Diváků: 90.
Sestava SK: Dragon - Michálek, T. Richter (82. Král), Bočan, Peršín, Pekný, Anastazovský, Kufa (63. Staněk), Rebenda, Stryk, D. Richter (46. Simandl).

Podrobnosti k utkání, další výsledky a tabulku MSFL přineseme v pondělí.