Muži ve Frýdku vysoko prohráli

K dalšímu zápasu MSFL nastoupili fotbalisté SK Hranice na hřišti FK Frýdek-Místek.

FK Frýdek-Místek – SK Hranice
4 : 1 (2 : 0)

Náš tým mohl jít už ve 4. minutě do vedení, ale nařízenou penaltu neproměnil Michálek. To povzbudilo domácí, kteří si vytvořili územní převahu a v rozmezí sedmi minut mezi 26. a 33. minutou dali Macurou a Myšinským dvě branky. Hostující tým se snažil snížit, ale kontaktní gól padl až v 56. minutě, kdy míč do vlastní sítě poslal domácí obránce Adam. I dále byli hosté aktivnější, jejich snahu o vyrovnání ale Frýdečtí utnuli v 84. minutě, kdy Adam napravil svou chybu z 56. minuty a o minutu později dal výsledku konečnou podobu domácí útočník Ďurfina, který zvýšil na 4:1.

Branky: 27. Macura, 33. Myšinský, 84. Adam, 85. Ďurfina – 56. Adam (vl.).
ŽK: Dittert, Jordán - Anastazovský. Rozhodčí: Kondler - Dorušák, Jahoda
Sestava Hranic: Dragon - Michálek (35. Rebenda), T. Richter, Bočan, Peršín, Modelský, Anastazovský, Kufa, Kuchař (46. Simandl), Stryk, D. Richter. Trenér: Břetislav Wozniak.

Poddrobnosti k utkání, další výsledky a tabulku přinesemev pondělí.