Muži podruhé zvítězili

V zápase 13. kola MSFL přivítal celek mužů osmý tým soutěže – 1.SC Znojmo.

SK Hranice – 1.SC Znojmo
2:1 (1:0)

Domácí se od začátku neohroženě pustili do soupeře a za svou aktivitu byli v 10. minutě odměněni vedoucím gólem, který nechytatelnou střelou z velkého vápna vstřelil Kufa. Hraničtí si do konce poločasu vytvořili ještě několik příležitostí, ale žádnou už neproměnili. To se jim podařilo až v 59. minutě, kdy Stryk zvýšil vedení domácích, kteří už přes další slibné šance branku nedali. Naopak Znojemští byli po jednom z rychlých protiútoků úspěšní a Minarech v 78. minutě snížil na konečných 2:1.

Branky: 10. Kufa, 59. Stryk - 78. Minarech.
ŽK: Kuchař - Mička. Rozhodčí: Marek - Fojt, Jar. Beneš.
Sestava SK: Dragon - Michálek, Bočan, T. Richter, Peršín - Modelský, Anastazovský, Kufa, Kuchař - Stryk, D. Richter. Trenér: Břetislav Wozniak.

Zatím známé výsledky 13. kola:
Fulnek - Břeclav 1:0, Dolní Benešov - Zlín B 1:1, Jihlava B - Karviná 0:2, Mutěnice - Lipová 2:0, Brno B - Ostrava B 1:1.

Podrobnosti k utkání, další výsledky a tabulku MSFL přineseme v pondělí.