SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci B se trápili

V neděli 8. října odehráli mladší žáci B okresní derby proti FKM Přerov B. Na domácím hřišti předvedli nejhorší výkon za podzimní část sezóny.
Celý první poločas poznamenala naše nevyužitá gólová šance z úvodu zápasu. Kluci se soupeře zalekli, nechali se zatlačit na vlastní polovinu a předváděli utrápenou kopanou, která se nemohla líbit žádnému domácímu fanouškovi. Naštěstí se v 15. minutě ujala dalekonosná střela Dominika Zbruže z 25 metrů a následně povedené sólo přes půlku hřiště Dana Šerého, které domácí záložník zakončil střelou pravou nohou podél bezmocného brankáře. Po poločasové domluvě od trenérů už chlapci zlepšili pohyb bez míče, ale přesto opět zbytečně zahušťovali střed hřiště a soupeř bez větších problémů odolával našim útočným akcím. V těchto chvílích na sebe vzal odpovědnost Jakub Marek a po individuální akci z levého křídla připravil gól pro Honzu Nehybu. Poslední branku pak hlavou vstřelil Kuba sám, když se nebojácně vrhl do souboje s hostujícím brankářem. V závěru utkání jsme po zaváhání J. Tomečky se štěstím ubránili rohový kop soupeře, když na poslední chvíli zastoupil již překonaného gólmana na brankové čáře R. Žingor.

SK Hranice B – FKM Přerov B 4:0 (2:0)
Branky:
Zbruž, Šerý, Nehyba, Marek.

Sestava SK: Martin Chovanec, Jakub Tomečka, Daniel Siegel, David Zezulka, Radim Žingor, Jan Šnejdrla, Radim Frydrych, Jan Nehyba, Petr Holoubek, Petr Matějíček, Marek Šumšal, Jakub Marek, Dominik Zbruž, Daniel Šerý, Tomáš Molnár, Patrik Štefek.

Tabulka KP:
Mladší žáci B se trápili
(RŽ)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko