Branky: Kufa 2, Bušina, Pulkert, Stryk 1.
Sestava: Pumprla (85. Křupala) – Pavelka, Ohnůtek, Kolman, Rebenda – Pulkert, Bušina, Mizera, Sekyra (78. Hodis) – Kufa (80. Staněk), Stryk
Zasloužené vítězství hostů, které mohlo být i výraznější.

Mladší dorost – MSDD
Jeseník – SK Hranice 1:1 (1:0)
Branka: Takáč
Zasloužená dělba bodů v utkání dvou rozdílných poločasů. V první půli byli lepší domácí, kteří vedli po nástřelu, ve druhé půlce se karta obrátila a nakonec jsme neměli daleko ke třem bodům.

Starší žáci A – MSŽL
SK Hranice – TJ Jeseník 3:3 (1:3)
Jedna z rozhodujících chvil zápasu se udála v úvodu, kdy gólman Sedlák udělal fatální chybu a hosté skórovali. Naši hráči měli převahu, ale branku dal opět Jeseník. Poté snížil po individuální akci Žoch. Do poločasu inkasovaly Hranice ještě jednou.
Po přestávce se již hrálo pouze na polovině hostů. Domácí však stačili jen srovnat, když se prosadili Butkay a Majkus.

Mladší žáci A – MSŽL
SK Hranice – TJ Jeseník 6:0 (3:0)
Branky: Rolinc 2, Schmidt, Chrastina, Hanák, Sencovici 1
Sestava: Voharek (31. Koráb), Janek, Rebenda, Hanák, Spišiak, Schmidt, Orava (46. Páleník), Chrastina (46. Smolár), Zvirinský (31. Sencovici), Rolinc ©, Bača (31. Malý).
Hráči Hranic za stálého deště podali dobrý výkon a zaslouženě získali důležité body.

Starší žáci B – krajský přebor OKFS
FKM Přerov B -– SK Hranice B 0:1 (0:0)
Branka: Vavřík
Utkání se hrálo na kluzkém a podmáčeném terénu. V první půli naši kontrolovali hru a soupeře k nějaké vážnější akci nepustili. Těsně před poločasem se naopak mohli ujmout vedení, ale to se nepodařilo. Ve druhé půli si zlepšili pohyb po hřišti, zpřesnili kombinaci a výsledkem byl po narážečce do volného prostoru za obranu gól Petra Vavříka. Ten si balon zpracoval a domácímu brankáři nedal šanci. V tomto derby byli naši lepším týmem a po zásluze zvítězili.

SK Hranice B – Hlubočky B 14:0

Branky: Kalous 7, Kroča, Erla a Holoubek 6, P. Šerý a Kuchař 4, Sanetřík, Maliňák, Stryk, D. Šerý a Haša 3, Kubáň, Kořistka, Lesák a Hýža 2, Zezulka, Proček, Žingor, Bohuš, Gajdoš, Kračmar a Pavlík 1.
Hráči se jednoznačně vypořádali s celky Hluboček a celkovým skóre 63:0 potěšili trenéry i přítomné rodiče.