Mladší přípravka B se představila doma

V neděli 24. září se mladší přípravka B SK Hranice (ročníky narození 1999, 2000) zúčastnila dalšího mistrovského turnaje, který byl pořádán mateřským klubem - SK Hranice.

Náš nově rodící se tým mládežníků, se na domácím hřišti a za velké podpory fanoušků postupně utkal s týmy FKM Přerov, VTJ Lipník a KMK Přerov. Našim hráčům se nedařilo tak jako na předchozím turnaji v Přerově a na domácím hřišti obsadili celkově 4 místo.
Naši chlapci se v prvním zápase utkali s hráči FKM Přerov, se kterými prohráli 1:3 (1:2). V utkání jsme se ujali vedení brankou Ondry Marka. Bohužel po našich individuálních chybách, jsme do poločasu inkasovali dvě branky. Do druhého poločasu naši hráči nastoupili zdravě nažhavení s tím, že strhnou vítězství na svoji stranu. Soupeře z Přerova zatlačili několikrát před jeho bránu, ale ani z několika vyložených šancí se nám nepodařilo vstřelit vyrovnávací gól. V závěru utkání, po další chybě obrany jsme inkasovali třetí gól.
Do dalšího utkání nastoupili naši hráči k s VTJ Lipník. Utkání nezačalo pro naše hráče dobře, protože hned ve druhé minutě inkasovali gól a zbytek utkání se vyvíjel jako v předchozím, kdy jsme několikrát zatlačili soupeře před jeho vlastní branku, ale přesto se nám opět nepodařilo vstřelit kýžený gól a celkově jsme i toto utkání prohráli 0:3.
V posledním zápase čekal na naše hráče těžký soupeř z KMK Přerov, který na rozdíl od našich hráčů trénuje a hraje utkání už od loňské sezóny. Zde se zákonitě projevil výkonnostní rozdíl, který je dán větší sehraností týmu z Přerova. Utkání naši mladí hráči prohráli 0:7. Tento tým v průběhu turnaje opět nepoznal porážku a po celou dobu předváděl velice pěkné výkony. Naši hráči sice prohráli všechna utkání, ale přesto předváděli velice pěkné výkony a za zmínku stojí i výkon našeho gólmana Radima Poláčka, který několikrát předvedl velice kvalitní zákroky, kterými zabránil vstřelení dalších branek do domácí sítě. Dalšího turnaje se naši hráči zúčastní 7. října v Přerově.

Výsledky SK Hranice:
SK Hranice - FKM Přerov 1:3
SK Hranice - VTJ Lipník 0:3
SK Hranice - KMK Přerov 0:7

Sestava a střelci branek:
Páleník Jakub, Marek Ondřej 1, Nedělka Tomáš, Smolka Roman, Kádě Petr, Andrýsek Radek, Poláček Radim, Frais Jindřich, Vitonský Ondřej, Čambor Jan, Klvaňa David, Žingorová Veronika, Helešic Rostislav, Spurný Pavel, Chaloupka Štěpán, Těšík Filip

Tímto bychom zároveň chtěli pozvat všechny kluky a holky, kteří mají zájem hrát fotbal a kteří se narodili v letech 1998, 1999 a 2000 na nábor, který se koná každé pondělí, středu a čtvrtek od 15:30 na stadionu SK Hranice. Více informací získáte na telefonním čísle 603 997 559. Přijďte si zahrát fotbal!