SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci B doma zvítězili

V sobotu 23. září nastoupili žáci B SK Hranice podruhé na domácím hřišti a soupeřem jim byli vrstevníci z Uničova. Starším žákům se nepodařilo svého soupeře přehrát a těsně prohráli, mladší ale předvedli dobrý výkon a vysoko vyhráli.
Starší žáci
SK Hranice B – SK Uničov B 0:1 (0:0)

Mladší žáci
SK Hranice B – SK Uničov B 6:0 (2:0)
Branky:
Marek 3, Šumšal, Zbruž, Frydrych)

Sestava Hranic: Martin Chovanec, Daniel Siegel, David Zezulka, Dominik Zbruž, Jan Šnejdrla, Radim Frydrych, Zdeněk Stryk, Petr Holoubek, Daniel Šerý, Marek Šumšal, Jakub Marek, Jan Nehyba, Petr Matějíček, Václav Lesák, Tomáš Molnár, Petr Kelar, Patrik Štefek, Jakub Tomečka.

Domácí tým překvapil soupeře hned v první minutě a po pohotové ráně střelce zápasu Jakuba Marka se ujal vedení. Tentýž hráč o pár minut později zvýšil „angličanem“ na 2:0, ale to bylo do konce poločasu vše za co je možné naše chlapce pochválit. V první polovině druhého dějství začali kluci plnit stanovenou taktiku, snažili se míč rozdávat po zemi do volných prostor a výsledkem byly další tři branky v soupeřově síti. Poslední gól vstřelil R. Frydrych, když vyslal ze šestnáctky střelu svou slabší nohou, po které se hostující brankář marně natahoval. Při hodnocení předvedené hry našeho mužstva je ovšem nutno podotknout, že výsledek je pro hosty vzhledem k průběhu zápasu krutý. Naši hráči se totiž dopustili několika hrubých chyb hlavně v obrané fázi a také střed zálohy neměl tentokrát svůj den, což se projevilo na herním výkonu celého mužstva, který byl horší než v předchozích utkáních. Naopak si zaslouží pochvalu oba brankáři, kteří ostatní kluky při samostatných nájezdech hostů podrželi svými jistými zákroky.
Tímto výsledkem si mladší žáci B nadále drží překvapivé třetí místo v průběžné tabulce Krajského přeboru.